☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Sorozatok > Discuss
Prev
1
45
46
47
48
49
1141
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 267691
Replies: 11402
Track Topic
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#461
Jul 7 2011 08:59am
Quote (Georgebaba @ Jul 7 2011 12:19pm)
Úgy néz ki egy éven belül jön a Trónok Harcának második évada. Az első rész bemutatója 2012 április 15. lesz előreláthatólag. Az új szereplők megformálói között van egy nagyobb név is: Gerard Butler
csak győzzük kivárni...
gerard butler, fuckyea
szerintem nagyon jó színész
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#462
Jul 7 2011 09:00am
Quote (Georgebaba @ Jul 7 2011 01:19pm)
Úgy néz ki egy éven belül jön a Trónok Harcának második évada. Az első rész bemutatója 2012 április 15. lesz előreláthatólag. Az új szereplők megformálói között van egy nagyobb név is: Gerard Butler
csak győzzük kivárni...
Quote (Rezs @ Jul 7 2011 03:59pm)
gerard butler, fuckyea
szerintem nagyon jó színész
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#463
Jul 13 2011 04:55am
elkezdtem a the big bang theory-t, második évad felénél járok, és elképesztően jó
A122
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold
:
Locked
#464
Jul 13 2011 04:56am
Quote (Rezs @ Jul 7 2011 03:59pm)
gerard butler, fuckyea
szerintem nagyon jó színész
lionájdesz
ODDSAC
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold
:
0.00
#465
Jul 13 2011 05:00am
Quote (tevetava @ Jul 13 2011 12:55pm)
elkezdtem a the big bang theory-t, második évad felénél járok, és elképesztően jó
kár h
csak
sheldon miatt
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#466
Jul 13 2011 05:04am
Quote (ODDSAC @ 13 Jul 2011 12:00)
kár h
csak
sheldon miatt
te irtál már bármiről vagy bárkiről is pozitivat a deszkázáson kívül???
ODDSAC
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold
:
0.00
#467
Jul 13 2011 05:07am
Quote (Inakwo @ Jul 13 2011 01:04pm)
te irtál már bármiről vagy bárkiről is pozitivat a deszkázáson kívül???
Nem lehet mindenki mindig kedves
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#468
Jul 13 2011 05:09am
Quote (ODDSAC @ 13 Jul 2011 12:07)
Nem lehet mindenki mindig kedves
de te itt kb mindig csak fikázol...
na mind1 csak megjegyeztem, lényegtelen
ODDSAC
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold
:
0.00
#469
Jul 13 2011 05:21am
Quote (Inakwo @ Jul 13 2011 01:09pm)
de te itt kb mindig csak fikázol...
na mind1 csak megjegyeztem, lényegtelen
ja, utálom is magam érte h ekkora fasz vagyok
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#470
Jul 13 2011 08:27am
elkezdtem nézni a gray's klinikát, és azt hittem végigszenvedem, de kurva jó.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
45
46
47
48
49
1141
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact