d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev145464748491141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 7 2011 08:59am
Quote (Georgebaba @ Jul 7 2011 12:19pm)
Úgy néz ki egy éven belül jön a Trónok Harcának második évada. Az első rész bemutatója 2012 április 15. lesz előreláthatólag. Az új szereplők megformálói között van egy nagyobb név is: Gerard Butler

csak győzzük kivárni...


gerard butler, fuckyea
szerintem nagyon jó színész
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 7 2011 09:00am
Quote (Georgebaba @ Jul 7 2011 01:19pm)
Úgy néz ki egy éven belül jön a Trónok Harcának második évada. Az első rész bemutatója 2012 április 15. lesz előreláthatólag. Az új szereplők megformálói között van egy nagyobb név is: Gerard Butler

csak győzzük kivárni...


Quote (Rezs @ Jul 7 2011 03:59pm)
gerard butler, fuckyea
szerintem nagyon jó színész


:drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool:
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 13 2011 04:55am
elkezdtem a the big bang theory-t, második évad felénél járok, és elképesztően jó :D
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jul 13 2011 04:56am
Quote (Rezs @ Jul 7 2011 03:59pm)
gerard butler, fuckyea
szerintem nagyon jó színész


lionájdesz
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 13 2011 05:00am
Quote (tevetava @ Jul 13 2011 12:55pm)
elkezdtem a the big bang theory-t, második évad felénél járok, és elképesztően jó :D


kár h csak sheldon miatt
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 13 2011 05:04am
Quote (ODDSAC @ 13 Jul 2011 12:00)
kár h csak sheldon miatt



te irtál már bármiről vagy bárkiről is pozitivat a deszkázáson kívül???
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 13 2011 05:07am
Quote (Inakwo @ Jul 13 2011 01:04pm)
te irtál már bármiről vagy bárkiről is pozitivat a deszkázáson kívül???


Nem lehet mindenki mindig kedves
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 13 2011 05:09am
Quote (ODDSAC @ 13 Jul 2011 12:07)
Nem lehet mindenki mindig kedves



de te itt kb mindig csak fikázol...
na mind1 csak megjegyeztem, lényegtelen
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 13 2011 05:21am
Quote (Inakwo @ Jul 13 2011 01:09pm)
de te itt kb mindig csak fikázol...
na mind1 csak megjegyeztem, lényegtelen


ja, utálom is magam érte h ekkora fasz vagyok
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 13 2011 08:27am
elkezdtem nézni a gray's klinikát, és azt hittem végigszenvedem, de kurva jó.
Go Back To Magyar Topic List
Prev145464748491141Next
Add Reply New Topic New Poll