Quote (lacketto @ Jul 21 2010 10:55am)
10 perce fejeztem be egyet, ofc win
kisklontárral amugy néha feljárunk még gémelgetni
ahogy latom sutirablo is tolja meg
vagy 2hónapja nem játszom vele, csak bumpoltam, mert a topic trackerbe be akartam tenni, hogy a subra hamarabb visszatérjek ^^