Quote (Inakwo @ 7 Apr 2010 11:19)
robben és ribery is játszik
azért Ribery a világ bármelyik csapatába beférne bátran merem állítani még a Barcába is simán
szerintemis, örülnék neki, ha el is menne a picsába a Barcába egy rakás pénzért, a hisztis nagy pofájával együtt...
eleinte még tökre meg voltam őrülve érte, de azóta tök idegesítő lett, bár játszani még mindig JÓ IGÉNYESSEN tud.
de inkább menjen a faszba, aztán jöjjön helyette egy fasza irányító, meg egy normális befejező csatár... (vagy neveljünk ki még 3 Schweinsteigert meg Lahmot)