Quote (Klontar @ Mon, 31 Aug 2009, 21:13)
3. oldalon van ez a topic... vagy 30 topicot ide sűrítenék 1-1 hozzászólásban :c
Ontopic: Letöröltem az összes játékot a gépről /warcraft3worldofwarcraftdiablostbstb/ a jó tanulás érdekében.
nalam 2 honapja nincs semmi jatek
de jspt kellene abbahagynod ha tenyleg jol akarsz teljesiteni
bar nemtudom mennyit vagy itt.