Quote (xLestatx @ Tue, 26 May 2009, 13:07)
Hát, nekem középsuliban volt 2 csaj osztásam is aki terhes lett és vállalta a gyereket. Egyik 1be esett teherbe és hát eléggé elbaszta vele az életét. A pasija azzal hitegette, hogy bármi lesz kitart mellette etc etc nemsokkal a baba születése után lelépett. A másik csajszi 3ikba lett terhes. Azóta leéretségizet, össze házasodott a párjával és boldogan élnek.[ igaz nem épp fényűző keretek között ]
Nagy általánosságban igen. Valóban eléggé "felelőtlen" ilyen fiatalon egy gyerek, de azért elvetetni se egy nagy élmény...
Hát persze, ilyen is meg olyan is van.
Mondjuk Lacuskából nem nézem ki, hogy hitegeti Gicust, tudván főleg, hogy 3 éve együtt vannak.
De az emberek változnak. Bár ezt mondjuk egy kapcsolatba se lehet belekalkulálni, meg gyerekvállalásnál sem,
mivel ez olyan amit nem tudhat senki.
Quote (Frostler @ Tue, 26 May 2009, 13:05)
Neked csak fiad lehet nem?

Mi van?
