d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1454647484958Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
May 26 2009 05:11am
Quote (xLestatx @ Tue, 26 May 2009, 13:07)
Hát, nekem középsuliban volt 2 csaj osztásam is aki terhes lett és vállalta a gyereket. Egyik 1be esett teherbe és hát eléggé elbaszta vele az életét. A pasija azzal hitegette, hogy bármi lesz kitart mellette etc etc nemsokkal a baba születése után lelépett. A másik csajszi 3ikba lett terhes. Azóta leéretségizet, össze házasodott a párjával és boldogan élnek.[ igaz nem épp fényűző keretek között ]

Nagy általánosságban igen. Valóban eléggé "felelőtlen" ilyen fiatalon egy gyerek, de azért elvetetni se egy nagy élmény...


Hát persze, ilyen is meg olyan is van.
Mondjuk Lacuskából nem nézem ki, hogy hitegeti Gicust, tudván főleg, hogy 3 éve együtt vannak.
De az emberek változnak. Bár ezt mondjuk egy kapcsolatba se lehet belekalkulálni, meg gyerekvállalásnál sem,
mivel ez olyan amit nem tudhat senki.

Quote (Frostler @ Tue, 26 May 2009, 13:05)
Neked csak fiad lehet nem? :)


Mi van? :huh:
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 26 2009 05:13am
Quote (Zayl @ Tue, May 26 2009, 11:11am)
Hát persze, ilyen is meg olyan is van.
Mondjuk Lacuskából nem nézem ki, hogy hitegeti Gicust, tudván főleg, hogy 3 éve együtt vannak.
De az emberek változnak. Bár ezt mondjuk egy kapcsolatba se lehet belekalkulálni, meg gyerekvállalásnál sem,
mivel ez olyan amit nem tudhat senki.



Mi van? :huh:


jó akkor nem te írtad azt~~nem fejtem ki bővebben :DD
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 26 2009 05:16am
szerintem a történet nem ilyen bonyolult, egyikük sem egy elveszett ember, ha segítenek nekik a szüleik és komolyan veszik, akkor megtalálhatják a helyüket a babával együtt, ennek az én meglátásom szerint csupán egy feltétele van, hogy akár milyen szar van, akkor is kitartsanak egymás melett

Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
May 26 2009 05:19am
Quote (Fej @ Tue, 26 May 2009, 13:16)
szerintem a történet nem ilyen bonyolult, egyikük sem egy elveszett ember, ha segítenek nekik a szüleik és komolyan veszik, akkor megtalálhatják a helyüket a babával együtt, ennek az én meglátásom szerint csupán egy feltétele van, hogy akár milyen szar van, akkor is kitartsanak egymás melett


Pontosan!
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 26 2009 05:28am
Quote (Fej @ Tue, 26 May 2009, 11:16)
szerintem a történet nem ilyen bonyolult, egyikük sem egy elveszett ember, ha segítenek nekik a szüleik és komolyan veszik, akkor megtalálhatják a helyüket a babával együtt, ennek az én meglátásom szerint csupán egy feltétele van, hogy akár milyen szar van, akkor is kitartsanak egymás melett


JAJA!
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 26 2009 05:29am
A végén még kiderül, hogy valójában mindenki büszke lacra, és drukkol nekik, és tényleg. :hug:
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 26 2009 05:31am
Quote (Oberon_os @ Tue, May 26 2009, 11:29am)
A végén még kiderül, hogy valójában mindenki büszke lacra, és drukkol nekik, és tényleg. :hug:


Nem áll messze a hunsubtól
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 26 2009 05:36am
Quote (Oberon_os @ Tue, 26 May 2009, 12:29)
A végén még kiderül, hogy valójában mindenki büszke lacra, és drukkol nekik, és tényleg. :hug:


maradjunk annyiba hogy amig ilyen kora délelött van addig nincs gond, most nem is idegesitem magam
de mikor a sok baromarcu hazaér az iskolabol akkor jönnek a negativ kritikak
amugy tok jol esik amiket irsz, orulok hogy ilyen pozitivan állsz hozzá a dolgokhoz, benivel együtt
ezek nagyon jól esnek :)

/e DÉLUTAN*
bazd xddd

This post was edited by lacketto on May 26 2009 05:37am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 26 2009 05:39am
Quote (lacketto @ Tue, 26 May 2009, 13:36)
maradjunk annyiba hogy amig ilyen kora délelött van addig nincs gond, most nem is idegesitem magam
de mikor a sok baromarcu hazaér az iskolabol akkor jönnek a negativ kritikak
amugy tok jol esik amiket irsz, orulok hogy ilyen pozitivan állsz hozzá a dolgokhoz, benivel együtt
ezek nagyon jól esnek :)

/e DÉLUTAN*
bazd xddd


ajjaj

közeledik az az idő. de ne izgulj Lac van akit ott tartanak majd napköziben :)
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 26 2009 05:40am
Quote (Inakwo @ Tue, 26 May 2009, 12:39)
ajjaj

közeledik az az idő. de ne izgulj Lac van akit ott tartanak majd napköziben :)


majd csak este leszek itthon, legalabb lesz mit olvasgatnom.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1454647484958Next
Add Reply New Topic New Poll