d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev14546474849162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 14 2008 09:29am
vissza térve a témához én most tervezem letölteni a cowboy beepopot rolleyes.gif
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 14 2008 09:30am
Quote (Taszilo.^ @ Mon, 14 Jul 2008, 16:23)
8DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


wtf? szerintem ez az egyik legértelmesebb topic...

btw most nézem a sima DB-t, 30. résznél tartok. állítólag a felétől már jobb lesz ^^

Quote (Saou @ Mon, 14 Jul 2008, 16:21)
f*ck japan >.<


n00b.

This post was edited by Nerz8 on Jul 14 2008 09:31am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 14 2008 09:30am
Quote (Vharimatras @ Mon, 14 Jul 2008, 16:29)
vissza térve a témához én most tervezem letölteni a cowboy beebopot rolleyes.gif


Fix'd ^^ Allitolag jo, de en meg nem neztem. Atm a Claymore-t akarom megnezni, de meg nem jutottam el odaig ^^

Quote (Nerz8 @ Mon, 14 Jul 2008, 16:30)
wtf? szerintem ez az egyik legértelmesebb topic...

btw most nézem a sima DB-t, 30. résznél tartok. állítólag a felétől már jobb lesz ^^


Meg nem lattad? O_O

This post was edited by kabraxis6 on Jul 14 2008 09:31am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 14 2008 09:32am
Quote (kabraxis6 @ Mon, 14 Jul 2008, 16:30)
Meg nem lattad? O_O


nem, még nem. de már dolgozom rajta ^^ még amikor ment a tvben, akkor néztem, de kb semmire nem emléxem

"Atm a Claymore-t akarom megnezni, de meg nem jutottam el odaig ^^"

én elkezdtem a Claymore-t, de nem tom... vhogy olyan szürke (szószoros, és átvitt értelemben is) az anime :/ vhogy nem az én világom

This post was edited by Nerz8 on Jul 14 2008 09:33am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 14 2008 10:18am
höhö töltöm a claymoret smile.gif 1. részt már meg is néztem nemrossz
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Jul 14 2008 10:22am
Quote (oOKOROo @ Fri, 29 Feb 2008, 20:49)
Bleach, Naruto, Deathnote, Blood+
mejd késöbb nézek Berserkert is talán


soha semmi, nagyon káros, vigyázz mer rászoksz és anime függö leszel. az már beteges, ha a pronót is anime-be nézed biggrin.gif
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 14 2008 10:53am
Quote (Fanka @ Mon, 14 Jul 2008, 17:22)
soha semmi, nagyon káros, vigyázz mer rászoksz és anime függö leszel. az már beteges, ha a pronót is anime-be nézed biggrin.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 14 2008 10:57am
Vajon ugyanazt a japán csajt akit mi európaiak (3 magánhagzó Oli! ohmy.gif) szépnek látunk, lehet hogy a japánok csúnyának tartják?
És vajon a japán csajok is egzotikusnak, különlegesnek tartják az europid férfiakat?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 14 2008 10:59am
Quote (ElCapitano @ Mon, 14 Jul 2008, 17:57)
Vajon ugyanazt a japán csajt akit mi európaiak (3 magánhagzó Oli! ohmy.gif) szépnek látunk, lehet hogy a  japánok csúnyának tartják?
És vajon a japán csajok is egzotikusnak, különlegesnek tartják az europid férfiakat?


lehet.
nekem volt japán csereosztálytársam, meg neki volt itthon valami barátnője is, és aszonta, hogy szerintük DÖGSZEKSZI, ha egy férfi kacsint, márpedig olyan a japánok nem tudnak.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 14 2008 11:01am
Quote (bajcli @ Mon, Jul 14 2008, 06:59pm)
lehet.
nekem volt japán csereosztálytársam, meg neki volt itthon valami barátnője is, és aszonta, hogy szerintük DÖGSZEKSZI, ha egy férfi kacsint, márpedig olyan a japánok nem tudnak.


Zomg! Multkor láttam egy geci szép ázsiai csajt, rá kellet volna kacsintanom! Lehet egy jó kis mélytorokba lett volna részem (j/k nem vagyok ekkora sekszmániás hímsoviniszta disznó ez a fake), de a csókolozást se aprózzák el, nyelv a gyomorig.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14546474849162Next
Add Reply New Topic New Poll