d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev14546474849397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 808
Joined: Dec 3 2007
Gold: 8.60
Mar 18 2008 05:29am
- Jean, hol a szürke kalapom?
- Tönkrement, uram.
- Akkor menjen utána.

Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 18 2008 09:45am
Mára:

- Hogy hívják a több napja élettelen csecsemőt?
- Büdös kölök.

- Mi az, zöld és 200-al kanyarodik?
- Levelibéka a turmixgépben.

- Anya, kérek csokit!
- Ott van a szekrényben, vedd ki.
- De anyaaaa!! Nekem nincs kezem!
- Ha nincs kezed, akkor csoki sincs!

- Apuuu, nem akarom nézni a napfogyatkozást!!
- Dehogynem! Mit gondolsz, miért kormoztam be az üvegszemedet??

- Honnan vette észre Pinokkio, hogy fából van?
- Önkielégítés közben meggyulladt!

- Mit mondott, doktor úr? Darázsderékpók?
- Méhnyakrák kedves, méhnyakrák.

Két kannibál beszélget:
- Figyelj, jön a húgod!
- Hol?
- Bbböööööfff...

Szadista apa a fiához:
- Pistike, ne szaladgálj az asztal körül, mert a másik kezed is odaszögelem!

- Mi az, zöld és 200-al tolat?
- Szííííííp...

Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Mar 18 2008 01:09pm
új*új*új! sms-sex-vonal! --- oooh... mmmh... oooooh... jaaaa... mmmmmmh... 320 ft + áfa, köszönöm!
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Mar 18 2008 01:52pm
Hogy állítja meg a nindzsa a száguldó kamiont?
Rálép a fékre.
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 18 2008 01:53pm
Quote (baxy016 @ Tue, 18 Mar 2008, 20:52)
Hogy állítja meg a nindzsa a száguldó kamiont?
Rálép a fékre.


biggrin.gif
ezt meg Zsiga meselte nem? smile.gif
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Mar 18 2008 01:55pm
Quote (Fuxy0415 @ Tue, Mar 18 2008, 07:53pm)
biggrin.gif
ezt meg Zsiga meselte nem? smile.gif


jaja XDDDDDDDDD
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 18 2008 02:09pm
Vonaton utazik egy katona , vele szemben egy fiatal lány ül és nézi ahogy a katona jóízüen falatozik a hazai ételekből. Majd odaszól:
- Elnézést! Csinálna nekem is egy kicsike katonát?
- Várjon, mindjárt, csak befejezem az evést!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Két kissrác beszélget a suli előtt, mondja az egyik:
-Figyu, nagyon ki akarsz tolni a felnőttekkel úgy, hogy nem kapsz érte büntetést?
-Aha, persze! -szól a másik
-Akkor figyelj: Amikor haza mész, mond valakinek azt hogy "Tudom mit tettél...!", és meglátod, be fognak sz*rni!
Később a srác megy haza, találkozik az anyjával a konyhában, majd elordítja magát:
-TUDOM MIT TETTÉL!
Az anya elvörösödik, ad a srácnak egy 500ast majd azt mondja:
-Tessék, itt egy kis pénz, de apádnak egy szót se!
A srác nagyon megörül a lóvénak, úgyhogy odamegy az apjához is:
-TUDOM MIT TEtTÉL!
Az apa is elvörösödik, ad a gyereknek egy 1000est és szól:
-Tessék fiam, egykis pénz, de anyádnak egy szót se!
Látja a srác hogy komoly biznisz van a láthatáron, így elmegy a nagymamájához is:
-TUDOM MIT TETTÉL!
A nagyi is rákvörös lesz, ad neki egy 2000est majd megszólal:
-Tessék csillagom, egy kis zseppénz de a szomszédoknak egy szót se!
A kisgyerek úgy dönt hogy szívatást az utcán kamatoztatja, így végül lemegy az utcára. Az első ember akit meglát az a postás, neki is beszól:
-TUDOM MIT TETTÉL!
A postás erre sírva fakad, eldobja a táskájat, kezét széttárja majd könnyes szemmel így kiabál:
-FIAM! GYERE IDE AZ APÁDHOZ...

biggrin.gif
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 18 2008 02:11pm
Quote (zsansaccount @ Tue, 18 Mar 2008, 21:09)
Vonaton utazik egy katona , vele szemben egy fiatal lány ül és nézi ahogy a katona jóízüen falatozik a hazai ételekből. Majd odaszól:
- Elnézést! Csinálna nekem is egy kicsike katonát?
- Várjon, mindjárt, csak befejezem az evést!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Két kissrác beszélget a suli előtt, mondja az egyik:
-Figyu, nagyon ki akarsz tolni a felnőttekkel úgy, hogy nem kapsz érte büntetést?
-Aha, persze! -szól a másik
-Akkor figyelj: Amikor haza mész, mond valakinek azt hogy "Tudom mit tettél...!", és meglátod, be fognak sz*rni!
Később a srác megy haza, találkozik az anyjával a konyhában, majd elordítja magát:
-TUDOM MIT TETTÉL!
Az anya elvörösödik, ad a srácnak egy 500ast majd azt mondja:
-Tessék, itt egy kis pénz, de apádnak egy szót se!
A srác nagyon megörül a lóvénak, úgyhogy odamegy az apjához is:
-TUDOM MIT TEtTÉL!
Az apa is elvörösödik, ad a gyereknek egy 1000est és szól:
-Tessék fiam, egykis pénz, de anyádnak egy szót se!
Látja a srác hogy komoly biznisz van a láthatáron, így elmegy a nagymamájához is:
-TUDOM MIT TETTÉL!
A nagyi is rákvörös lesz, ad neki egy 2000est majd megszólal:
-Tessék csillagom, egy kis zseppénz de a szomszédoknak egy szót se!
A kisgyerek úgy dönt hogy szívatást az utcán kamatoztatja, így végül lemegy az utcára. Az első ember akit meglát az a postás, neki is beszól:
-TUDOM MIT TETTÉL!
A postás erre sírva fakad, eldobja a táskájat, kezét széttárja majd könnyes szemmel így kiabál:
-FIAM! GYERE IDE AZ APÁDHOZ...

biggrin.gif


utolson nevettem biggrin.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 18 2008 02:46pm
Egy férfi elmegy a doktorhoz a felesége leleteiért. Azt mondja neki a doktor:
- Van egy kis probléma, mert elkevertük a felesége leleteit, és nem
tudjuk, hogy AIDS-es vagy Alzheimer kóros. De van egy tanácsunk,
vigye ki Gödöllőre, hagyja ott, és ha hazatalál, akkor ne dugja meg!

Egy japán, egy amerikai és egy orosz beszélgetnek, hogy kinek mekkora
kudarc volt az életében:
- Én egyszer ülök ott nálunk Tokióban egy parkban a padon. - kezdi a
japán.
- Egyszer csak leül mellém egy gyönyörű fekete hajú hölgy. Azon
gondolkodtam, hogy miként szólítom meg, mikor felállt, elindult a
buszmegálló felé. Én egy kicsit elbambultam. Felugrottam és rohantam
a buszmegállóhoz. A busz jött, ő felszállt és az orrom előtt
becsapódott az ajtó. Hát ez a kudarc!
- Az semmi! - kezdi az amerikai - Én egyszer üldögélek a padon, ott
nálunk New Yorkban. Jobbról és balról is leül egy-egy bombázó szőke.
Nem tudtam eldönteni, melyiket szólítsam le. Ekkor felálltak,
elindultak a buszmegálló felé. A busz jött, felszálltak, én rohantam,
de az orrom előtt becsapódott az ajtó. Ez az igazi kudarc!
- Az semmi! - kezdi az orosz - Én egyszer üldögélek a padon, ott
nálunk Moszkvában. Jött két kigyúrt buzi. Se buszmegálló, se busz!...
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 18 2008 02:48pm
Quote (Vharimatras @ Tue, 18 Mar 2008, 21:46)
Egy férfi elmegy a doktorhoz a felesége leleteiért. Azt mondja neki a doktor:
- Van egy kis probléma, mert elkevertük a felesége leleteit, és nem
tudjuk, hogy AIDS-es vagy Alzheimer kóros. De van egy tanácsunk,
vigye ki Gödöllőre, hagyja ott, és ha hazatalál, akkor ne dugja meg!

Egy japán, egy amerikai és egy orosz beszélgetnek, hogy kinek mekkora
kudarc volt az életében:
- Én egyszer ülök ott nálunk Tokióban egy parkban a padon. - kezdi a
japán.
- Egyszer csak leül mellém egy gyönyörű fekete hajú hölgy. Azon
gondolkodtam, hogy miként szólítom meg, mikor felállt, elindult a
buszmegálló felé. Én egy kicsit elbambultam. Felugrottam és rohantam
a buszmegállóhoz. A busz jött, ő felszállt és az orrom előtt
becsapódott az ajtó. Hát ez a kudarc!
- Az semmi! - kezdi az amerikai - Én egyszer üldögélek a padon, ott
nálunk New Yorkban. Jobbról és balról is leül egy-egy bombázó szőke.
Nem tudtam eldönteni, melyiket szólítsam le. Ekkor felálltak,
elindultak a buszmegálló felé. A busz jött, felszálltak, én rohantam,
de az orrom előtt becsapódott az ajtó. Ez az igazi kudarc!
- Az semmi! - kezdi az orosz - Én egyszer üldögélek a padon, ott
nálunk Moszkvában. Jött két kigyúrt buzi. Se buszmegálló, se busz!...


utolsót ismertem de nagyon nagy smile.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev14546474849397Next
Add Reply New Topic New Poll