Vonaton utazik egy katona , vele szemben egy fiatal lány ül és nézi ahogy a katona jóízüen falatozik a hazai ételekből. Majd odaszól:
- Elnézést! Csinálna nekem is egy kicsike katonát?
- Várjon, mindjárt, csak befejezem az evést!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Két kissrác beszélget a suli előtt, mondja az egyik:
-Figyu, nagyon ki akarsz tolni a felnőttekkel úgy, hogy nem kapsz érte büntetést?
-Aha, persze! -szól a másik
-Akkor figyelj: Amikor haza mész, mond valakinek azt hogy "Tudom mit tettél...!", és meglátod, be fognak sz*rni!
Később a srác megy haza, találkozik az anyjával a konyhában, majd elordítja magát:
-TUDOM MIT TETTÉL!
Az anya elvörösödik, ad a srácnak egy 500ast majd azt mondja:
-Tessék, itt egy kis pénz, de apádnak egy szót se!
A srác nagyon megörül a lóvénak, úgyhogy odamegy az apjához is:
-TUDOM MIT TEtTÉL!
Az apa is elvörösödik, ad a gyereknek egy 1000est és szól:
-Tessék fiam, egykis pénz, de anyádnak egy szót se!
Látja a srác hogy komoly biznisz van a láthatáron, így elmegy a nagymamájához is:
-TUDOM MIT TETTÉL!
A nagyi is rákvörös lesz, ad neki egy 2000est majd megszólal:
-Tessék csillagom, egy kis zseppénz de a szomszédoknak egy szót se!
A kisgyerek úgy dönt hogy szívatást az utcán kamatoztatja, így végül lemegy az utcára. Az első ember akit meglát az a postás, neki is beszól:
-TUDOM MIT TETTÉL!
A postás erre sírva fakad, eldobja a táskájat, kezét széttárja majd könnyes szemmel így kiabál:
-FIAM! GYERE IDE AZ APÁDHOZ...