d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1458459460461462660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 5 2013 11:50am
Quote (Vismajor @ Dec 5 2013 06:33pm)
elavult? mégis miben? Mert nem 3 csak 2 gb ram van benne? Ha külsőre nem tetszik sokkal jobban n3 akkor sztem n2 simán jó. Főleg, hogy raksz rá olyan romot és szoftveresen is benne lesz az összes n3as újítás


Én se értem hogy mondthajta valaki a note 2re hogy elavult :D még az 1 is kurvajo
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 5 2013 12:00pm
Quote (rapiddani @ 5 Dec 2013 18:24)
ha már kiadok ennyi pénzt ( note2 ~ 80ér tudom , note3 140) akkor már a note3ra szavaznék mivel a note2 azért kicsit már elavult



jó a szó


boven overkill mar a ketto is hwileg.
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 8 2013 04:34pm
holnap veszek egy i9505 galaxy s4-et, van valami fasza samsung base custom rom és kernel hozzá, ami pl tud 1-2 extra featuret, pl backlight notofication, vagy hasonlót?
nézegelődök XDA-n de nem nagyon vagyok otthon most a témában...
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 8 2013 06:10pm
Quote (Akizk @ Dec 8 2013 11:34pm)
holnap veszek egy i9505 galaxy s4-et, van valami fasza samsung base custom rom és kernel hozzá, ami pl tud 1-2 extra featuret, pl backlight notofication, vagy hasonlót?
nézegelődök XDA-n de nem nagyon vagyok otthon most a témában...


Stack kitkatnal nincs jobb atm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 9 2013 01:49am
Quote (anyd @ 9 Dec 2013 02:10)
Stack kitkatnal nincs jobb atm


a nem stack kitkat
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 10 2013 10:52am
tfw Scheduled for delivery
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 10 2013 02:32pm
Quote (anyd @ 9 Dec 2013 02:10)
Stack kitkatnal nincs jobb atm


az omega 4,3-as moddoltját tettem rá, annyira jó, hogy el sem hiszem... vagy csak sokat volt nálam a lumia? :DD
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 10 2013 05:55pm
Quote (rapiddani @ 10 Dec 2013 18:52)
tfw Scheduled for delivery


hol a farkamba tudod te 80-ért elvinni?
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 11 2013 04:18am
Quote (TouchCow @ Dec 11 2013 12:55am)
hol a farkamba tudod te 80-ért elvinni?


Mit?
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 11 2013 03:52pm
Tfw note3, egyelőre imádom.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1458459460461462660Next
Add Reply New Topic New Poll