d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14584594604614625001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 1 2010 05:41am
Quote (KiteHawk @ Sep 1 2010 11:38am)
rendészeti iskola.. xd


fúj.
valami normálisat nem tudtál volna választani? :DD
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 1 2010 05:42am
Quote (Smat @ Sep 1 2010 12:41pm)
fúj.
valami normálisat nem tudtál volna választani? :DD


nem akartam leírni az egészet, aztán a végén itt van egy ember a suliból aztán az elmondja a többinek xD
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 1 2010 05:45am
Quote (KiteHawk @ Sep 1 2010 11:42am)
nem akartam leírni az egészet, aztán a végén itt van egy ember a suliból aztán az elmondja a többinek xD


én edző leszek 2 éven belül. :rolleyes:
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 1 2010 05:46am
Quote (KiteHawk @ Sep 1 2010 12:42pm)
nem akartam leírni az egészet, aztán a végén itt van egy ember a suliból aztán az elmondja a többinek xD


holnap már ígyis véged lesz mikor kicsinálnak a fiú wcben
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 1 2010 05:49am
Quote (beni @ Sep 1 2010 12:46pm)
holnap már ígyis véged lesz mikor kicsinálnak a fiú wcben


6 éve thaiboxolok, azért azt nemhiszem... megtudom magamat védeni, csak nemtudom hogy mit szólnának ha leütnék kettő cigányt, lenne respectem a suliban? xD
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 1 2010 05:49am
Quote (KiteHawk @ Sep 1 2010 11:49am)
6 éve thaiboxolok, azért azt nemhiszem... megtudom magamat védeni, csak nemtudom hogy mit szólnának ha leütnék kettő cigányt, lenne respectem a suliban? xD


lolno.
a maradék 15 intézne el imo. :DD

Quote (beni @ Sep 1 2010 11:46am)
holnap már ígyis véged lesz mikor kicsinálnak a fiú wcben


anális majális?

This post was edited by Smat on Sep 1 2010 05:50am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 1 2010 05:50am
Quote (KiteHawk @ Sep 1 2010 01:49pm)
6 éve thaiboxolok, azért azt nemhiszem... megtudom magamat védeni, csak nemtudom hogy mit szólnának ha leütnék kettő cigányt, lenne respectem a suliban? xD


3 kancigány lefog,a 4. meg szétlövi az ánuszrózsád!!!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 1 2010 05:50am
Quote (KiteHawk @ Sep 1 2010 12:49pm)
6 éve thaiboxolok, azért azt nemhiszem... megtudom magamat védeni, csak nemtudom hogy mit szólnának ha leütnék kettő cigányt, lenne respectem a suliban? xD


rendészeti suliban mit keresnek cigányok?
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 1 2010 05:50am
Quote (beni @ Sep 1 2010 12:50pm)
rendészeti suliban mit keresnek cigányok?


ezek már mindenhol vannak...
jah meg ismerek sok arcot a suliban is xD ezek a fasszopók meg csak 10.-esek, én meg ismerem a 11 és a 12.-eseket is... meg hát vannak még itt kapcsolatok bőven :P

This post was edited by KiteHawk on Sep 1 2010 05:51am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 1 2010 05:54am
van algoról pár új képem meg menni fog fel pestre. :DD
Go Back To Magyar Topic List
Prev14584594604614625001Next
Closed New Topic New Poll