d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1458459460461462512Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 20 2010 05:59pm
Quote (uberpro123 @ 21 Jul 2010 01:42)
am sztem tegnap este a kurva anyámat mondta a futár mert itt lakom a gyorsbüfétől 5 percre és kértem h hozzák ki mert ingyenes a kiszállítás. :DD


ha hagytál borra valót, akkor örült a gyors pénznek, egyébként meg vagy beleköp vagy belerejszol.

neki pont mind1 milyen messze kéred. úgyis munkaideje van.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 20 2010 06:33pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 20 2010 11:59pm)
ha hagytál borra valót, akkor örült a gyors pénznek, egyébként meg vagy beleköp vagy belerejszol.

neki pont mind1 milyen messze kéred. úgyis munkaideje van.


6 font vmennyit kellett fizetnem és adtam neki 7,50-et.. szval remélem h nem verte bele. :DD
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 20 2010 07:51pm
pina

This post was edited by Rezs on Jul 20 2010 07:55pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 20 2010 07:53pm
Quote (Rezs @ Jul 21 2010 01:51am)
undefined


ezt reggel olvastam. :lol:
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 20 2010 08:04pm
Quote (uberpro123 @ 21 Jul 2010 02:33)
6 font vmennyit kellett fizetnem és adtam neki 7,50-et.. szval remélem h nem verte bele. :DD


mert ha ott áll az ajtóban, és látja, hogy 6 fontot akarsz neki adni, gyorsan beleveri?
vagy már előre beleverte, és látja, hogy adnál borravalót, akkor visszaviszi kicserélni, nem?
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jul 20 2010 08:25pm
megnézem a Broken-t
Member
Posts: 21,688
Joined: Sep 5 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 20 2010 08:45pm
I love this topic eventhough i dont understand anything qq
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 20 2010 08:46pm
Quote (bajcli @ Jul 21 2010 02:04am)
mert ha ott áll az ajtóban, és látja, hogy 6 fontot akarsz neki adni, gyorsan beleveri?
vagy már előre beleverte, és látja, hogy adnál borravalót, akkor visszaviszi kicserélni, nem?


kiszopkodja belöle a saját gecijét

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 20 2010 11:22pm)
De aztat nem lehet rendelni. :( Btw spanyolországban kb 3 napig csak azt ettem, jóból is megárt a sok, végére kicsit untam.


ez meg wtf
már miért ne lehetne rendelni

This post was edited by sylke on Jul 20 2010 08:47pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 20 2010 08:53pm
Quote (lllaaazzz @ Jul 21 2010 03:45am)
I love this topic eventhough i dont understand anything qq


i love your sig
that guy sucks better than any woman :baby:
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 20 2010 08:58pm
Quote (sylke @ 21 Jul 2010 04:46)
kiszopkodja belöle a saját gecijét



ez meg wtf
már miért ne lehetne rendelni


Gyrost rendelni? :O Még soha nem hallottam róla, de biztos én vagyok a núb. Jó futást vajda, én megpróbálok aludni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1458459460461462512Next
Closed New Topic New Poll