d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1457458459460461660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 4 2013 03:19pm
Quote (Anarkin @ Dec 4 2013 09:10pm)
más a procija és nem feltétlen a 8 magos a jó


tehát akkor melyik számot keressem?:F
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 4 2013 03:35pm
Quote (rapiddani @ 4 Dec 2013 23:19)
tehát akkor melyik számot keressem?:F


aminek a vegen cny van
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 4 2013 04:21pm
Quote (ecneB @ Dec 4 2013 09:35pm)
aminek a vegen cny van


túl drága :(
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 4 2013 05:21pm
Ma megtapogattam egy galaxy mega-t. Felmerült a kérdés bennem, hogy ezt meg mi a fasznak. (6.3as kijelző)

This post was edited by fahrii on Dec 4 2013 05:21pm
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 5 2013 10:06am
nagyon kínlodok ezzel, midnig az ilyen 40-50max volt egy telefonért, de most egy kicsit szerelembe estem ezzel a note3 kapcsolatban, erős kínjaim vannak.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 5 2013 10:07am
Quote (rapiddani @ Dec 5 2013 05:06pm)
nagyon kínlodok ezzel, midnig az ilyen 40-50max volt egy telefonért, de most egy kicsit szerelembe estem ezzel a note3 kapcsolatban, erős kínjaim vannak.


note 2 is szerintem tökéletes
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Dec 5 2013 10:11am
Mi a véleményetek a Lenovo K900-ról?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 5 2013 10:22am
Quote (rapiddani @ 5 Dec 2013 18:06)
nagyon kínlodok ezzel, midnig az ilyen 40-50max volt egy telefonért, de most egy kicsit szerelembe estem ezzel a note3 kapcsolatban, erős kínjaim vannak.



csak fel kell utaznod bpre parszor aztan megoldodnak a kinok
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 5 2013 10:24am
Quote (anyd @ Dec 5 2013 04:07pm)
note 2 is szerintem tökéletes


ha már kiadok ennyi pénzt ( note2 ~ 80ér tudom , note3 140) akkor már a note3ra szavaznék mivel a note2 azért kicsit már elavult

Quote (ecneB @ Dec 5 2013 04:22pm)
csak fel kell utaznod bpre parszor aztan megoldodnak a kinok


jó a szó
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 5 2013 11:33am
Quote (rapiddani @ Dec 5 2013 05:24pm)
ha már kiadok ennyi pénzt ( note2 ~ 80ér tudom , note3 140) akkor már a note3ra szavaznék mivel a note2 azért kicsit már elavult



jó a szó


elavult? mégis miben? Mert nem 3 csak 2 gb ram van benne? Ha külsőre nem tetszik sokkal jobban n3 akkor sztem n2 simán jó. Főleg, hogy raksz rá olyan romot és szoftveresen is benne lesz az összes n3as újítás
Go Back To Magyar Topic List
Prev1457458459460461660Next
Add Reply New Topic New Poll