Quote (fahrii @ Jan 10 2013 12:31pm)
jó, 105 kilósan úgy hogy havonta 1x fekvőtámaszozok max akkor is azért h bedurrantsam magam szerintem nem kevés
nem gondoltam komolyan ..

gondoltam, h nem szoktál mert akkor nem 40lenne ^
Quote (beni @ Jan 10 2013 12:41pm)
nekem is nagyon rövid idő volt, amíg felmentem 70-re
futásnál is nulláról pár hónap múlva már félmaratont futottam
utálok futni, még nézni és utálom, ha valaki fut
This post was edited by SnoopDogg on Jan 10 2013 04:45am