d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14564574584594601257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 10 2013 04:25am
Quote (SnoopDogg @ 10 Jan 2013 09:34)
mennyi -szabályos- fekvőt tudtok egyszerre nyomni?


nem csinálok olyat max ha épp kedvem szottyan, de olyankos is csak ilyen 30-40
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 10 2013 04:27am
Quote (fahrii @ Jan 10 2013 12:25pm)
nem csinálok olyat max ha épp kedvem szottyan, de olyankos is csak ilyen 30-40


kevés : (
btw 40ről 70re felmentem kb 3hét alatt (ami imo kurva sok mert ovlastam olyat h 1hónap alatt bárki letud nyomni 100at ami azért elég wtf)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 10 2013 04:31am
Quote (SnoopDogg @ 10 Jan 2013 11:27)
kevés : (
btw 40ről 70re felmentem kb 3hét alatt (ami imo kurva sok mert ovlastam olyat h 1hónap alatt bárki letud nyomni 100at ami azért elég wtf)


jó, 105 kilósan úgy hogy havonta 1x fekvőtámaszozok max akkor is azért h bedurrantsam magam szerintem nem kevés
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 10 2013 04:41am
Quote (SnoopDogg @ Jan 10 2013 11:27am)
kevés : (
btw 40ről 70re felmentem kb 3hét alatt (ami imo kurva sok mert ovlastam olyat h 1hónap alatt bárki letud nyomni 100at ami azért elég wtf)


nekem is nagyon rövid idő volt, amíg felmentem 70-re

futásnál is nulláról pár hónap múlva már félmaratont futottam
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 10 2013 04:44am
Quote (fahrii @ Jan 10 2013 12:31pm)
jó, 105 kilósan úgy hogy havonta 1x fekvőtámaszozok max akkor is azért h bedurrantsam magam szerintem nem kevés


nem gondoltam komolyan .. :D gondoltam, h nem szoktál mert akkor nem 40lenne ^

Quote (beni @ Jan 10 2013 12:41pm)
nekem is nagyon rövid idő volt, amíg felmentem 70-re

futásnál is nulláról pár hónap múlva már félmaratont futottam


utálok futni, még nézni és utálom, ha valaki fut

This post was edited by SnoopDogg on Jan 10 2013 04:45am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 10 2013 04:46am
Quote (SnoopDogg @ Jan 10 2013 11:44am)
nem gondoltam komolyan .. :D gondoltam, h nem szoktál mert akkor nem 40lenne ^



utálok futni, még nézni és utálom, ha valaki fut


én sem értettem, hogy mi benne a jó, de ha le tudsz kínlódás nélkül 15 percet futni, akkor onnantól rá lehet érezni az ízére
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 10 2013 04:54am
Quote (beni @ Jan 10 2013 12:46pm)
én sem értettem, hogy mi benne a jó, de ha le tudsz kínlódás nélkül 15 percet futni, akkor onnantól rá lehet érezni az ízére


milyen ízére ? : D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 10 2013 04:56am
Quote (SnoopDogg @ Jan 10 2013 11:54am)
milyen ízére ? : D


= majd ha casual le tudsz futni 15-20 percet akkor visszatérünk rá :D
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 10 2013 04:59am
Quote (beni @ Jan 10 2013 12:56pm)
= majd ha casual le tudsz futni 15-20 percet akkor visszatérünk rá :D


volt egy idő amikor futottam (kosaraztam anno) és minden hétfőn lekellett futni 15kört ( 6kilómétert) és kb ott meg is utáltam a dolgot mint a szart
ez így 14évesen volt

This post was edited by SnoopDogg on Jan 10 2013 05:00am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 10 2013 05:07am
Quote (SnoopDogg @ 10 Jan 2013 12:59)
volt egy idő amikor futottam (kosaraztam anno) és minden hétfőn lekellett futni 15kört ( 6kilómétert) és kb ott meg is utáltam a dolgot mint a szart
ez így 14évesen volt


en is utaltam a kotelezo futast, egyedul futni megmaszni egy hegyet ugyanezt tobbszkri probalkozas utan kb fele ido alatt epic feel

erdekes mod a dog melegben futast viszont gyulolom inkabb megyek minusokban futni, mint a nyari melegben
Go Back To Magyar Topic List
Prev14564574584594601257Next
Add Reply New Topic New Poll