d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1456457458459460660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 2 2013 03:15pm
Quote (fahrii @ 2 Dec 2013 22:24)
Ez semmit nem változtat azon, hogy jó ajánlat.
Simán lehet rá droidos apk-t is telepíteni, szal a szoftverezettséggel sincs gond.


erről mondjuk nem is tudtam lel

----

beszaras milyen gyors a kitkat (4.4) 4.2.2-hez kepest
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 2 2013 03:17pm
Quote (ecneB @ Dec 2 2013 10:15pm)
erről mondjuk nem is tudtam lel

----

beszaras milyen gyors a kitkat (4.4) 4.2.2-hez kepest


+1

a kitkat kurvajo nexus 7en is
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 2 2013 03:18pm
Quote (ecneB @ 2 Dec 2013 23:15)
erről mondjuk nem is tudtam lel

----

beszaras milyen gyors a kitkat (4.4) 4.2.2-hez kepest


főleg egy gyengébb készüléken jön elő gondolom
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 4 2013 02:33pm
mi a féleményetek a note3ról és a vele egy kategóriában lévő telefonokról? Eszméletlen mód tetszik ez a note3 , de érdekelne hogy van e jobb ebben a kategóriában.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 4 2013 02:37pm
Quote (rapiddani @ 4 Dec 2013 22:33)
mi a féleményetek a note3ról és a vele egy kategóriában lévő telefonokról? Eszméletlen mód tetszik ez a note3 , de érdekelne hogy van e jobb ebben a kategóriában.


Xperia Z Ultra
De egyébként a note 3 is jó, főleg ha tudod mire használni a pent.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 4 2013 02:54pm
Quote (fahrii @ Dec 4 2013 08:37pm)
Xperia Z Ultra
De egyébként a note 3 is jó, főleg ha tudod mire használni a pent.


hát lenne, sonyt nem szivesen vennék, egyedül a tvkben ismerem el a jóságukat
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 4 2013 02:56pm
amúgy majd figyelj rá hogy két félét árulnak belőle, n9000, n9005
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 4 2013 03:05pm
Quote (Anarkin @ Dec 4 2013 08:56pm)
amúgy majd figyelj rá hogy két félét árulnak belőle, n9000, n9005


ha nekem mondtad akkor nyugodtan felvilágosithatsz hogy mi a különbség meg mi a mák ez
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2013 03:09pm
Quote (rapiddani @ Dec 4 2013 10:05pm)
ha nekem mondtad akkor nyugodtan felvilágosithatsz hogy mi a különbség meg mi a mák ez


szerintem LTE és nem LTE verzió(4G)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 4 2013 03:10pm
Quote (rapiddani @ 4 Dec 2013 23:05)
ha nekem mondtad akkor nyugodtan felvilágosithatsz hogy mi a különbség meg mi a mák ez


más a procija és nem feltétlen a 8 magos a jó
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456457458459460660Next
Add Reply New Topic New Poll