d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14564574584594605001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 31 2010 05:24pm
Quote (TouchCow @ Sep 1 2010 01:15am)
a linket is érdemes...


thegame
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Aug 31 2010 05:26pm
Quote (Saenchai @ 1 Sep 2010 01:24)
thegame


:( ...
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Aug 31 2010 05:46pm
na megyek aludni mer időben kel kelni :/
csátok
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Aug 31 2010 10:52pm
irány a suli
nem szar ez egy kicsit? 1 hete ilyenkor még ezerrel wowoztam :/
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Aug 31 2010 11:05pm
Quote (TouchCow @ 31 Aug 2010 22:13)
LOL, én azt csomószor linkeltem be, ha a déháromlyéespére gondoltok, és mégse kaptam warnt.


Invalid post specified, or post already reported.

szánalmas.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 1 2010 01:24am
Elkezdtem a Biosockot...

Totál max grafikán, egyszerűen brutálisan gyönyörű, és vmi beteg módon zseniális maga játék...

iszonyat jó. bár a grafika néha be is zavar, mondjuk amikor minden füstöl és semmit sem látni... de még az is gyönyörű.. a víz, a tűz felett a levegő vibrálása... hihetetlen...

This post was edited by CyberPunk666 on Sep 1 2010 01:24am
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Sep 1 2010 01:26am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 1 2010 07:24am)
Elkezdtem a Biosockot...

Totál max grafikán, egyszerűen brutálisan gyönyörű, és vmi beteg módon zseniális maga játék...

iszonyat jó. bár a grafika néha be is zavar, mondjuk amikor minden füstöl és semmit sem látni... de még az is gyönyörű.. a víz, a tűz felett a levegő vibrálása... hihetetlen...


töltsd le a wolfensteint is
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 1 2010 01:38am
Quote (Handryx @ 1 Sep 2010 09:26)
töltsd le a wolfensteint is


van újabb a return to castle wolfeiseteinnél?
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Sep 1 2010 02:03am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 1 2010 07:38am)
van újabb a return to castle wolfeiseteinnél?


igen, sima wolfenstein a neve és igencsak jó lett
kár hogy rövid

http://www.youtube.com/watch?v=qjzB0Y1i7Lc

rengeteg kurvajó lehetőség van benne, érdemes kipróbálni

This post was edited by Handryx on Sep 1 2010 02:08am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 1 2010 02:35am
Quote (Handryx @ 1 Sep 2010 10:03)
igen, sima wolfenstein a neve és igencsak jó lett
kár hogy rövid

http://www.youtube.com/watch?v=qjzB0Y1i7Lc

rengeteg kurvajó lehetőség van benne, érdemes kipróbálni


Ha kipucoltam rapturet, megnezem. De a biosock vegeig leszarom a tobbit.
GECIJO
Go Back To Magyar Topic List
Prev14564574584594605001Next
Closed New Topic New Poll