Quote (CyberPunk666 @ Sep 1 2010 07:24am)
Elkezdtem a Biosockot...
Totál max grafikán, egyszerűen brutálisan gyönyörű, és vmi beteg módon zseniális maga játék...
iszonyat jó. bár a grafika néha be is zavar, mondjuk amikor minden füstöl és semmit sem látni... de még az is gyönyörű.. a víz, a tűz felett a levegő vibrálása... hihetetlen...
töltsd le a wolfensteint is