d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1456457458459460512Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 20 2010 04:34pm
kidobtam freebe a gereknek 2-300 fgnyi cuccot :)
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 20 2010 04:35pm
Quote (fahrii @ 21 Jul 2010 00:34)
kidobtam freebe a gereknek 2-300 fgnyi cuccot :)


miért a gereknek? nekem is jól jött volna 10-15 fg classic rushra
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 20 2010 04:35pm
Quote (sunnymarcell @ Jul 21 2010 12:09am)
http://i29.tinypic.com/15wdz6s.jpg


:banana:
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 20 2010 04:36pm
Quote (sunnymarcell @ Jul 21 2010 12:35am)
miért a gereknek? nekem is jól jött volna 10-15 fg classic rushra


nemtom, a legértéktelenebbek is sztem zakák voltak, abból is 8at vágtam ki :D
Member
Posts: 2,405
Joined: Sep 9 2009
Gold: 0.00
Jul 20 2010 04:41pm
tobb mint 1.5 oraja nem ert ki a pizzam :wacko:
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 20 2010 04:45pm
Quote (Thug90 @ Jul 20 2010 10:41pm)
tobb mint 1.5 oraja nem ert ki a pizzam  :wacko:


gyros>>>
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jul 20 2010 05:14pm
bb
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 20 2010 05:20pm
i love tha pussy
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 20 2010 05:22pm
Quote (uberpro123 @ 21 Jul 2010 00:45)
gyros>>>


De aztat nem lehet rendelni. :( Btw spanyolországban kb 3 napig csak azt ettem, jóból is megárt a sok, végére kicsit untam.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 20 2010 05:37pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 20 2010 11:22pm)
De aztat nem lehet rendelni. :( Btw spanyolországban kb 3 napig csak azt ettem, jóból is megárt a sok, végére kicsit untam.


itt nállunk a rántott lófaszt is kihozzák. :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456457458459460512Next
Closed New Topic New Poll