Quote (farki @ 5 Dec 2012 21:33)
ide postolom, mert infos topikot nem nézi senki!
volt egy jó pár éves logitech mx 310 egerem, nagyon szerettem és az elmúlt 2-3 napban ilyen vicces dolgok történtek, hogy valamikor nem lehetett kattintani a tálcára, vmikor semmire
de ctrl+alt+del után mindig megoldódott egy időre
viszont a mai nap már használhatatlan volt az egész, meg néha a középső egérgomb is lenyomódott tök random magától
először szoftveres problémára gyanakodtam, de lecserélve az egeret nem jött elő a probléma azóta, szal valszeg vele van gond
a kérdés: milyen egeret ajánlanátok? ez az mx310 nekem tökéletes volt, lehet veszek egy valamivel korszerűbb logitechet ugyanebből a szériából
Van rá topic.