d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1456545664567456845695001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 5 2012 02:17pm
Quote (rapiddani @ 5 Dec 2012 21:16)
DAT FEEL WHEN BAUSCHINGER-HATÁS


Fogalmam sincs mi ez de azért felröhögtem :DDDDDDDDD
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 5 2012 02:33pm
ide postolom, mert infos topikot nem nézi senki!

volt egy jó pár éves logitech mx 310 egerem, nagyon szerettem és az elmúlt 2-3 napban ilyen vicces dolgok történtek, hogy valamikor nem lehetett kattintani a tálcára, vmikor semmire
de ctrl+alt+del után mindig megoldódott egy időre
viszont a mai nap már használhatatlan volt az egész, meg néha a középső egérgomb is lenyomódott tök random magától
először szoftveres problémára gyanakodtam, de lecserélve az egeret nem jött elő a probléma azóta, szal valszeg vele van gond


a kérdés: milyen egeret ajánlanátok? ez az mx310 nekem tökéletes volt, lehet veszek egy valamivel korszerűbb logitechet ugyanebből a szériából
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 5 2012 02:35pm
Quote (farki @ 5 Dec 2012 21:33)
ide postolom, mert infos topikot nem nézi senki!

volt egy jó pár éves logitech mx 310 egerem, nagyon szerettem és az elmúlt 2-3 napban ilyen vicces dolgok történtek, hogy valamikor nem lehetett kattintani a tálcára, vmikor semmire
de ctrl+alt+del után mindig megoldódott egy időre
viszont a mai nap már használhatatlan volt az egész, meg néha a középső egérgomb is lenyomódott tök random magától
először szoftveres problémára gyanakodtam, de lecserélve az egeret nem jött elő a probléma azóta, szal valszeg vele van gond


a kérdés: milyen egeret ajánlanátok? ez az mx310 nekem tökéletes volt, lehet veszek egy valamivel korszerűbb logitechet ugyanebből a szériából


Van rá topic.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 5 2012 02:36pm
Quote (farki @ 5 Dec 2012 21:33)
ide postolom, mert infos topikot nem nézi senki!

volt egy jó pár éves logitech mx 310 egerem, nagyon szerettem és az elmúlt 2-3 napban ilyen vicces dolgok történtek, hogy valamikor nem lehetett kattintani a tálcára, vmikor semmire
de ctrl+alt+del után mindig megoldódott egy időre
viszont a mai nap már használhatatlan volt az egész, meg néha a középső egérgomb is lenyomódott tök random magától
először szoftveres problémára gyanakodtam, de lecserélve az egeret nem jött elő a probléma azóta, szal valszeg vele van gond


a kérdés: milyen egeret ajánlanátok? ez az mx310 nekem tökéletes volt, lehet veszek egy valamivel korszerűbb logitechet ugyanebből a szériából


Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 5 2012 02:37pm
Quote (Rawen @ 5 Dec 2012 21:35)
Van rá topic.


első mondat
Quote (SummertimeClothes @ 5 Dec 2012 21:36)
http://i.imgur.com/bzRPv.jpg


ty meglesem
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 5 2012 02:39pm
Quote (Rawen @ Dec 5 2012 09:35pm)
Van rá topic.


néha igazi pöcs vagy
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 5 2012 02:39pm
kicsit megkesve
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 5 2012 02:40pm
Quote (GoreKnight9 @ 5 Dec 2012 21:39)
kicsit megkesve
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/531105_528219343872609_1069693761_n.jpg


10/10
Best new reissue
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 5 2012 02:43pm
Quote (SummertimeClothes @ 5 Dec 2012 22:36)
http://i.imgur.com/bzRPv.jpg


ms 1.1a
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 5 2012 02:43pm
Quote (Rawen @ 5 Dec 2012 21:40)
10/10
Best new reissue


csekkold ezt
https://www.youtube.com/watch?v=5LN7W3EtRMg

2:08
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456545664567456845695001Next
Closed New Topic New Poll