Quote (Vismajor @ Nov 29 2013 08:09pm)
dejó, hogy van egy hightech telefonom és intézőben lehet csak megnyitni, tc-ben nem
intézőben meg kedvére válogat, hogy vagy átmásolja a filet, vgay inkább lefagy
és a kurva totalandroid plugin szarral se müködik a tc
tisztára mintha wp8am lenne MIFAZS
nem tud valaki erre vmi megoldást?