Quote (RRC @ 4 Dec 2012 17:43)
en azt sem tudom mik ezek
#rrc
Quote (Vismajor @ 4 Dec 2012 17:42)
hát nem is dobtam hanyatt magam tőle, majdnem elaludtam rajta
a könyvre kiváncis vagyok de igy az első fejezet után eléggé érdekesnek találom, bár enm biztos h ez a jó szó
Amúgy nagyon rég olvastam, lehet már nem is tetszene mert leginkább a mészárlás meg az elborultsága maradt meg :c