d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1455845594560456145625001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2012 10:35am
lvasom beni könyvét a battle royalt v mit
és most megnéztem esti filmnek a hunger gamest és igy wtf? feeljeim vannak
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 4 2012 10:36am
Quote (Vismajor @ 4 Dec 2012 17:35)
lvasom beni könyvét a battle royalt v mit
és most megnéztem esti filmnek a hunger gamest és igy wtf? feeljeim vannak


A könyv az igen jó.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 4 2012 10:36am
Quote (Vismajor @ 4 Dec 2012 18:35)
lvasom beni könyvét a battle royalt v mit
és most megnéztem esti filmnek a hunger gamest és igy wtf? feeljeim vannak


le vagy maradva vis
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2012 10:37am
Quote (josheide @ Dec 4 2012 05:36pm)
le vagy maradva vis


nem csak arra gondoltam h a könyvnek az első fejezetét olvastam el de olyan mintha a film a könyv adaptációja lenne xd
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 4 2012 10:37am
Quote (josheide @ 4 Dec 2012 17:36)
le vagy maradva vis


Azt mondjuk én sem értem, hogy lehetett kimaradni a "hunger games csak egy battle royale copy" partyból.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2012 10:38am
Quote (Rawen @ Dec 4 2012 05:37pm)
Azt mondjuk én sem értem, hogy lehetett kimaradni a "hunger games csak egy battle royale copy" partyból.


túl sok az rl
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 4 2012 10:40am
Quote (Vismajor @ Dec 4 2012 05:37pm)
nem csak arra gondoltam h a könyvnek az első fejezetét olvastam el de olyan mintha a film a könyv adaptációja lenne xd


hunger games (filmben) jó szar szerintem :<
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2012 10:42am
Quote (beni @ Dec 4 2012 05:40pm)
hunger games (filmben) jó szar szerintem :<


hát nem is dobtam hanyatt magam tőle, majdnem elaludtam rajta
a könyvre kiváncis vagyok de igy az első fejezet után eléggé érdekesnek találom, bár enm biztos h ez a jó szó
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 4 2012 10:43am
Quote (Vismajor @ 4 Dec 2012 18:42)
hát nem is dobtam hanyatt magam tőle, majdnem elaludtam rajta
a könyvre kiváncis vagyok de igy az első fejezet után eléggé érdekesnek találom, bár enm biztos h ez a jó szó


en azt sem tudom mik ezek
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 4 2012 10:44am
Quote (RRC @ 4 Dec 2012 17:43)
en azt sem tudom mik ezek


#rrc

Quote (Vismajor @ 4 Dec 2012 17:42)
hát nem is dobtam hanyatt magam tőle, majdnem elaludtam rajta
a könyvre kiváncis vagyok de igy az első fejezet után eléggé érdekesnek találom, bár enm biztos h ez a jó szó


Amúgy nagyon rég olvastam, lehet már nem is tetszene mert leginkább a mészárlás meg az elborultsága maradt meg :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev1455845594560456145625001Next
Closed New Topic New Poll