Quote (ecneB @ 4 Dec 2012 16:25)
amikor a taylor-t likvidalta brody
egy hetet varnak az atkutatasra
aztan az, amit leirtam..
utolag persze rajottem, hogy miert is tortent igy, de ettol fuggetlenul kibaszottul nem tudom elhinni, hogy 30 ember kimegy es mindenkit halomra lonek seccperc alatt.. az a baj, hogy rengeteg fail-t felfedeztem a sorozatban, csak utolag nehez felidezni ezeket. ujra meg biztosan nem fogom megnezni
ha amugy a hland tetszik, akkor tesztelj ra a killing-re is
nekem ez nem tunt fol
el voltak foglalva az atkutatassal szerintem ilyenkor max par ember biztositja a helyszint a tobbiek bent szaglasznak es max 1-1 pisztoly van naluk
eselytelenek egy smgkkel meg vedoruhaval felfegyverzett csapat ellen
de nem is emiatt oltek meg oket szoval mindegy