Quote (GoreKnight9 @ 4 Dec 2012 17:06)
azthittem csak dejv nezni rajtam kivul
de most jutott eszembe h anno te ajanlottad
ezer koszonet
(btw gondolj bele h ilyen felvezetes mellett milyen lesz az evadzaro)
elso evad utan nem volt tul sok kedvem folytatni, de nem bantam meg
a masodik evad sokkal minosegibbre sikerult, de azert itt is azt erzem, hogy igencsak a nezettsegre mentek ra a minoseg rovasara
azert arra kivancsi lennek, hogy milyen technikai feltelek kellenenek ahhoz, hogy egy pm-t a tavolbol lehessen szabalyozni, ez nekem megint csak gagyi megoldasnak tunt
brody-t nagyon megkedveltem ebben az evadban a par resszel ezelotti "I could be that guy" nagyon elgondolkodtato volt
a logikai fail-ek ellenere ettol fuggetlenul egy jo sorozat, de lehetett volna meg jobb is, ha nem egy kereskedelmi csatornahoz irjak...