d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1455245534554455545565001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 3 2012 05:11pm
Quote (Vismajor @ 3 Dec 2012 23:04)
Azért mert nem tudják rendesen bekötni őket v dno mit csinálnak velük
Van egy fable könyvem amit még els e olvastam valszeg nővéremtől örököltem de látszik a könyvön h szinte új, nincs felpöndörödve a széle, nincs kifakulva, nem foltos etc.
Kb 2-3x lehetett elolvasva MAX
És igy ma felmegyek villamosmegállóba, pont elment a villamos, mondom fasza akkor előkapom a könyvet és olvasok. Volt egy nagy mappa a kezembe, és amig azzal szenvedtem h áttegyem a másik kezembe+ne essen le a válltáskám gondolom enyhült a szoritásom a könyvön és kiesett belőle v 20 oldal
Igy simán elengedte a ragasztás és kipotyogott
Gyors lehajoltam és felszedtem az összeset 2 kivételével amibe belekapott a szél
3-4en is probáltak segiteni h elkapják de failed volt aztán elfujta a gecibe én meg mondtam h hagyják apicsába
És utána igy gondolkodtam h bazdmeg ez a kurva könyv 3 ezer öccá volt és igy 4 olvasás után atomjaira esik szét, pedig látszik rajta h vigyázva volt rá
És több fable könyvem is van amiben cska igy "benne vannak az oldalak" de már rég kiszakadtak. És érted nem a papír szakadt szét mert trehány geci vagyok hanem az egész lap teljes érintetlenségben


nekem, ez csak azokkal a könyvekkel fordul elő, amit kádban / jakuzziban / szaunában olvasok.
leszoktam az ilyen helyeken való olvasásról.

amúgy olvasd el Babitstól a Gólyakalifát, vagy olvass Csáth Gézától. /e: Anyagyilkosság, Kis Emma, Béka...

This post was edited by TassassinHc on Dec 3 2012 05:12pm
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 3 2012 08:10pm
A legrosszabb probléma ezzel a kurva kemoterápiával hogy 2 hetente vissza kell mennem 5 napra a kórházba , hogy napi 4 liter trágyát belémtoljanak naponta

és szerdán megyek, a faszom kezd kilenni...

This post was edited by AngryBug on Dec 3 2012 08:10pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 4 2012 01:23am
Quote (AngryBug @ Dec 4 2012 03:10am)
A legrosszabb probléma ezzel a kurva kemoterápiával hogy 2 hetente vissza kell mennem 5 napra a kórházba , hogy napi 4 liter trágyát belémtoljanak naponta

és szerdán megyek, a faszom kezd kilenni...


:( kitartás

egyébként tényleg brutális lehet egy ilyen kezelés
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 4 2012 04:26am
Quote (AngryBug @ 4 Dec 2012 03:10)
A legrosszabb probléma ezzel a kurva kemoterápiával hogy 2 hetente vissza kell mennem 5 napra a kórházba , hogy napi 4 liter trágyát belémtoljanak naponta

és szerdán megyek, a faszom kezd kilenni...


drukkolunk!!
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 4 2012 05:26am
Quote (szabika @ 4 Dec 2012 12:21)


ez eléggé low quality :(
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 4 2012 05:40am
jöhetne már a kajám, kezdek kurva éhes lenni
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 4 2012 05:48am
Quote (Fej @ Dec 4 2012 12:24pm)


3 modellre való picsa van alatta ^^
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 4 2012 05:50am
tfw mostnagyon szétkúrnék egy ilyen latinot
csatt csatt csatt jó is lenne : (
Go Back To Magyar Topic List
Prev1455245534554455545565001Next
Closed New Topic New Poll