d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1455145524553455445555001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Dec 3 2012 04:05pm
Quote (Vismajor @ Dec 4 2012 12:04am)
Azért mert nem tudják rendesen bekötni őket v dno mit csinálnak velük
Van egy fable könyvem amit még els e olvastam valszeg nővéremtől örököltem de látszik a könyvön h szinte új, nincs felpöndörödve a széle, nincs kifakulva, nem foltos etc.
Kb 2-3x lehetett elolvasva MAX
És igy ma felmegyek villamosmegállóba, pont elment a villamos, mondom fasza akkor előkapom a könyvet és olvasok. Volt egy nagy mappa a kezembe, és amig azzal szenvedtem h áttegyem a másik kezembe+ne essen le a válltáskám gondolom enyhült a szoritásom a könyvön és kiesett belőle v 20 oldal
Igy simán elengedte a ragasztás és kipotyogott
Gyors lehajoltam és felszedtem az összeset 2 kivételével amibe belekapott a szél
3-4en is probáltak segiteni h elkapják de failed volt aztán elfujta a gecibe én meg mondtam h hagyják apicsába
És utána igy gondolkodtam h bazdmeg ez a kurva könyv 3 ezer öccá volt és igy 4 olvasás után atomjaira esik szét, pedig látszik rajta h vigyázva volt rá


Kindle
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 3 2012 04:05pm
Quote (HunIndex @ Dec 3 2012 11:05pm)
Kindle


Tabletem van, arra vettem most a könyvet
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 3 2012 04:06pm
Quote (Vismajor @ 3 Dec 2012 23:05)
Tabletem van, arra vettem most a könyvet


Ne ülj ajtó mellé, nehogy úgy járj, mint a lány a metrón.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 3 2012 04:07pm
Quote (Genthor @ 4 Dec 2012 00:06)
Ne ülj ajtó mellé, nehogy úgy járj, mint a lány a metrón.


valamelyik nap akos baratom meselte, hogy egy nonek mellette kivagtak a taskaja aljat es ugy vittek el a cuccait

villamoson

This post was edited by RRC on Dec 3 2012 04:07pm
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 3 2012 04:08pm
Quote (Genthor @ Dec 3 2012 11:06pm)
Ne ülj ajtó mellé, nehogy úgy járj, mint a lány a metrón.


majd erősen fogom
Quote (RRC @ Dec 3 2012 11:07pm)
valamelyik nap akos baratom meselte, hogy egy nonek mellette kivagtak a taskaja aljat es ugy vittek el a cuccait

villamoson


az wut, érdekes táska lehetett, vagy vmi über kés
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 3 2012 04:09pm
Quote (Vismajor @ 4 Dec 2012 00:08)
majd erősen fogom

az wut, érdekes táska lehetett, vagy vmi über kés


nem nagyon kerdeztem a detailsrol, mert elkezdodott az ora es csak most jutott eszembe
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 3 2012 04:10pm
Quote (Vismajor @ 3 Dec 2012 23:05)
Tabletem van, arra vettem most a könyvet


enjoy your eye cancer m8
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 3 2012 04:23pm
Quote (Genthor @ Dec 3 2012 11:11pm)
http://furdancs.blog.hu/2012/12/03/iphone_tarto_irodai_barkacsolas

http://m.cdn.blog.hu/fu/furdancs/image/iphoneguriga.jpg


De hogy éri el h ne csusszanjon bejjebb a telo?Vagy leér az aljára és kicsit kitakar a képből? Zenénél nem hátrány, de ott meg fölösleges a tartó. filmeknél lenne jó de ott meg zavaró ha kitakar
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 3 2012 04:49pm
Quote (Vismajor @ 3 Dec 2012 23:23)
De hogy éri el h ne csusszanjon bejjebb a telo?Vagy leér az aljára és kicsit kitakar a képből? Zenénél nem hátrány, de ott meg fölösleges a tartó. filmeknél lenne jó de ott meg zavaró ha kitakar


wat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1455145524553455445555001Next
Closed New Topic New Poll