d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1455045514552455345545001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Dec 3 2012 03:51pm
Quote (Vismajor @ 3 Dec 2012 22:34)
Mondjatok egy jó, izgalmas könyvet. Műfaj kb bármi. És tartsátok észben, kibaszott pleb vagyok


Theodore Dreiser - Amerikai tragédia
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 3 2012 03:52pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Dec 3 2012 10:47pm)
sienkiewicz vízözön


Hát ez nem jött át.
Quote (RRC @ Dec 3 2012 10:48pm)
olvass vonnegut konyveket, en elveztem oket annak idejen

macskabolcso es tarsai


vonnegut stilusátol kiver a viz de lehet h teszek egy probat
Quote (beni @ Dec 3 2012 10:51pm)
battle royale


ezt megvettem, ty
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 3 2012 03:54pm
Quote (Vismajor @ 3 Dec 2012 22:52)
Hát ez nem jött át.


vonnegut stilusátol kiver a viz de lehet h teszek egy probat

ezt megvettem, ty


Leugrottál a nonstop nyitva tartó könyvesboltba mi?
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 3 2012 03:56pm
Quote (Genthor @ Dec 3 2012 10:54pm)
Leugrottál a nonstop nyitva tartó könyvesboltba mi?


Épp ma borultam ki a nyomtatott könyvekre, szal ne terrorizálj, igyis van vagy 100k+ a polcomon
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 3 2012 03:56pm
Quote (Vismajor @ Dec 3 2012 10:52pm)
Hát ez nem jött át.


vonnegut stilusátol kiver a viz de lehet h teszek egy probat

ezt megvettem, ty


kenneth robert - eszakkeleti atjaro
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 3 2012 03:59pm
kérdezzétek meg mitől borultam ki a nyomtatott könyvekre
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Dec 3 2012 04:00pm
Quote (Vismajor @ Dec 3 2012 11:59pm)
kérdezzétek meg mitől borultam ki a nyomtatott könyvekre


Vismajor. Mesélj, miért buktál ki a nyomtatott könyvekre?

This post was edited by HunIndex on Dec 3 2012 04:01pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 3 2012 04:01pm
Quote (Vismajor @ 3 Dec 2012 22:59)
kérdezzétek meg mitől borultam ki a nyomtatott könyvekre


Vismajor, mesélj miért buktál ki a nyomtatott könyvekre?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 3 2012 04:02pm
Quote (Vismajor @ 3 Dec 2012 22:56)
Épp ma borultam ki a nyomtatott könyvekre, szal ne terrorizálj, igyis van vagy 100k+ a polcomon


Wut dö problem?
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 3 2012 04:04pm
Quote (HunIndex @ Dec 3 2012 11:00pm)
Vismajor, mesélj miért buktál ki a nyomtatott könyvekre?


Azért mert nem tudják rendesen bekötni őket v dno mit csinálnak velük
Van egy fable könyvem amit még els e olvastam valszeg nővéremtől örököltem de látszik a könyvön h szinte új, nincs felpöndörödve a széle, nincs kifakulva, nem foltos etc.
Kb 2-3x lehetett elolvasva MAX
És igy ma felmegyek villamosmegállóba, pont elment a villamos, mondom fasza akkor előkapom a könyvet és olvasok. Volt egy nagy mappa a kezembe, és amig azzal szenvedtem h áttegyem a másik kezembe+ne essen le a válltáskám gondolom enyhült a szoritásom a könyvön és kiesett belőle v 20 oldal
Igy simán elengedte a ragasztás és kipotyogott
Gyors lehajoltam és felszedtem az összeset 2 kivételével amibe belekapott a szél
3-4en is probáltak segiteni h elkapják de failed volt aztán elfujta a gecibe én meg mondtam h hagyják apicsába
És utána igy gondolkodtam h bazdmeg ez a kurva könyv 3 ezer öccá volt és igy 4 olvasás után atomjaira esik szét, pedig látszik rajta h vigyázva volt rá
És több fable könyvem is van amiben cska igy "benne vannak az oldalak" de már rég kiszakadtak. És érted nem a papír szakadt szét mert trehány geci vagyok hanem az egész lap teljes érintetlenségben

This post was edited by Vismajor on Dec 3 2012 04:05pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1455045514552455345545001Next
Closed New Topic New Poll