Quote (HunIndex @ Dec 3 2012 11:00pm)
Vismajor, mesélj miért buktál ki a nyomtatott könyvekre?
Azért mert nem tudják rendesen bekötni őket v dno mit csinálnak velük
Van egy fable könyvem amit még els e olvastam valszeg nővéremtől örököltem de látszik a könyvön h szinte új, nincs felpöndörödve a széle, nincs kifakulva, nem foltos etc.
Kb 2-3x lehetett elolvasva MAX
És igy ma felmegyek villamosmegállóba, pont elment a villamos, mondom fasza akkor előkapom a könyvet és olvasok. Volt egy nagy mappa a kezembe, és amig azzal szenvedtem h áttegyem a másik kezembe+ne essen le a válltáskám gondolom enyhült a szoritásom a könyvön és kiesett belőle v 20 oldal
Igy simán elengedte a ragasztás és kipotyogott
Gyors lehajoltam és felszedtem az összeset 2 kivételével amibe belekapott a szél
3-4en is probáltak segiteni h elkapják de failed volt aztán elfujta a gecibe én meg mondtam h hagyják apicsába
És utána igy gondolkodtam h bazdmeg ez a kurva könyv 3 ezer öccá volt és igy 4 olvasás után atomjaira esik szét, pedig látszik rajta h vigyázva volt rá
És több fable könyvem is van amiben cska igy "benne vannak az oldalak" de már rég kiszakadtak. És érted nem a papír szakadt szét mert trehány geci vagyok hanem az egész lap teljes érintetlenségben
This post was edited by Vismajor on Dec 3 2012 04:05pm