☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
4549
4550
4551
4552
4553
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 588942
Replies: 50000
Track Topic
Vismajor
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#45501
Dec 3 2012 03:34pm
Mondjatok egy jó, izgalmas könyvet. Műfaj kb bármi. És tartsátok észben, kibaszott pleb vagyok
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#45502
Dec 3 2012 03:36pm
Quote (Vismajor @ 3 Dec 2012 22:34)
Mondjatok egy jó, izgalmas könyvet. Műfaj kb bármi. És tartsátok észben, kibaszott pleb vagyok
frei tamas a megmento
Vismajor
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#45503
Dec 3 2012 03:36pm
Quote (GoreKnight9 @ Dec 3 2012 10:36pm)
frei tamas a megmento
Azok már itt vannak a polcomon és olvasva'd
de ötletnek jó volt, ty
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#45504
Dec 3 2012 03:36pm
Quote (GoreKnight9 @ Dec 3 2012 10:36pm)
frei tamas a megmento
megvettem másnap kb mikor kijött a boltba
azóta is csak a polcon van
peterqwer
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold
:
Locked
#45505
Dec 3 2012 03:44pm
Quote (Vismajor @ 3 Dec 2012 22:34)
Mondjatok egy jó, izgalmas könyvet. Műfaj kb bármi. És tartsátok észben, kibaszott pleb vagyok
song of ice and fire?
el leszel vele egy ideig
Vismajor
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#45506
Dec 3 2012 03:45pm
Quote (peterqwer @ Dec 3 2012 10:44pm)
song of ice and fire?
el leszel vele egy ideig
Done magyarul is angolul is
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#45507
Dec 3 2012 03:45pm
dikk nincs már gyuszi féle online tv?
hát akkor no tv
TresholdOfUniverse
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold
:
2,496.00
#45508
Dec 3 2012 03:47pm
Quote (Vismajor @ Dec 3 2012 10:34pm)
Mondjatok egy jó, izgalmas könyvet. Műfaj kb bármi. És tartsátok észben, kibaszott pleb vagyok
sienkiewicz vízözön
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#45509
Dec 3 2012 03:48pm
Quote (Vismajor @ 3 Dec 2012 23:34)
Mondjatok egy jó, izgalmas könyvet. Műfaj kb bármi. És tartsátok észben, kibaszott pleb vagyok
olvass vonnegut konyveket, en elveztem oket annak idejen
macskabolcso es tarsai
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#45510
Dec 3 2012 03:51pm
Quote (Vismajor @ Dec 3 2012 10:34pm)
Mondjatok egy jó, izgalmas könyvet. Műfaj kb bármi. És tartsátok észben, kibaszott pleb vagyok
battle royale
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
4549
4550
4551
4552
4553
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact