d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1454455456457458660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Nov 22 2013 03:52pm
Quote (TrollBoss @ 22 Nov 2013 23:44)
htc one

én is épp arra akarok beruházni
egy mindenek felett


4 megapixeles kamera, 600-as Snapdragon chipset, 170 ezer forintos ár.

na ne szopass :D

ja ez a max...

This post was edited by Akizk on Nov 22 2013 03:53pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 22 2013 05:13pm
Quote (Akizk @ 22 Nov 2013 23:52)
4 megapixeles kamera, 600-as Snapdragon chipset, 170 ezer forintos ár.

na ne szopass :D

ja ez a max...


jo hat a kamera szar, viszont a kurva igényes kulso Megéri a felarat, ezt az arat meg nemtom honnan szedted

amugy az 4 active eleg jo
lumiaval mi bajod?
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Nov 24 2013 07:17pm
Quote (fahrii @ 23 Nov 2013 01:13)
jo hat a kamera szar, viszont a kurva igényes kulso Megéri a felarat, ezt az arat meg nemtom honnan szedted

amugy az 4 active eleg jo
lumiaval mi bajod?


anno ráléptem 1 picit, kettészakadt az érintő, cserés volt mert nem érzékelte a bevitelt. cser => 15k feketén maszekban
felajánlotta a telefon, hogy SW upgrade, mondom miért ne, eredmény: nem érzékelte a teló az érintéseket => nokia szerviz: nem tudunk vele mit kezdeni, nem lehet downgradelni a szoftvert!!! 5 óra google => rajt az egyel régebbi szoftver, működik az érintő (megpróbáltam még 2-3x nem jó, ugyanúgy kinyírja a frissítés)
fél miliméterrel ugyan, de nem passzolt tökéletesen az aljánál az érintő (kilógott, jbban nem tudom megfogalmazni) megnyomtam az ujjammal ott 1 picit erősebben, most megint kettérepedt az érintő!!!!!!!!!!! most legalább működik

még mindig érintő: a legutóbbi működő szoftverrrel nem lehet sms-t írni, se facebook messengerben üzit, egyszerűen annyira melléüt, hogy egy betűt néha 6-7x kell megpróbálni beütni!!!!!!! email pl jó, meg a böngészőben is tudok gépelni
még egyel régebbi szoftverrel ez picit javul akkor csak 5x kell újraütni egy betűt.....
alig, vagy egyeltalán nincs rá app, pl amiből google playben kapásból 100 fajta van, nokiára 1 db sincs!!!
a jelenlegi szoftverrel nem kapcsolja be a kijelzőt ha elveszem a fülemtől hívás közben....
nem tud vpn-re csatlakozni
nem tud modemként működni
toshiba M9-10-11 gép ha a wifijérre csatlakoznik meghal kékhalállal
facebook/facebook messenger használhatatlan, lassú, kilépeget stb
nem tud widgetet
bizonyod időközönként elmegy a net, reset oldja csak meg... ugyanez a netmegosztással, telefonon megy a net, a klienseken nem


van még 20000 baja, egyszer leírom ha lesz kedvem :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 29 2013 01:09pm
dejó, hogy van egy hightech telefonom és intézőben lehet csak megnyitni, tc-ben nem
intézőben meg kedvére válogat, hogy vagy átmásolja a filet, vgay inkább lefagy

és a kurva totalandroid plugin szarral se müködik a tc
tisztára mintha wp8am lenne MIFAZS
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 29 2013 01:11pm
Quote (Vismajor @ 29 Nov 2013 21:09)
dejó, hogy van egy hightech telefonom és intézőben lehet csak megnyitni, tc-ben nem
intézőben meg kedvére válogat, hogy vagy átmásolja a filet, vgay inkább lefagy

és a kurva totalandroid plugin szarral se müködik a tc
tisztára mintha wp8am lenne MIFAZS


miért? wp8ban nincs ilyen probléma, bármit át lehet másolni egy húzással

ráadásul mostmár van rendes player is ami lejátszik bármit, nem kell konvertálgatni csak áthúzni a kívánt fájlt a memkarira és done (most örülök, hogy anno 32 gigás microSDt vettem, meg lehet pakolni rendesen hd filmekkel)

Quote (Vismajor @ 29 Nov 2013 21:12)
mindegy
KURVÁRA NEM EZEN VOLT A HANGSÚLY


itt az ideje eladni és beállni a WP armyba

This post was edited by fahrii on Nov 29 2013 01:13pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 29 2013 01:12pm
Quote (fahrii @ Nov 29 2013 08:11pm)
miért? wp8ban nincs ilyen probléma, bármit át lehet másolni egy húzással


mindegy
KURVÁRA NEM EZEN VOLT A HANGSÚLY
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 29 2013 04:11pm
25kert lehet kapni lumia 520 at, szemezek vele
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 29 2013 04:11pm
Quote (anyd @ 30 Nov 2013 00:11)
25kert lehet kapni lumia 520 at, szemezek vele


annyit a hülyének is megér
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 29 2013 04:14pm
nekünk még van egy tvnk ITT Nokia X:DX:HXHX:X
ájtiti nokia
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 30 2013 06:38am
Quote (anyd @ 30 Nov 2013 00:11)
25kert lehet kapni lumia 520 at, szemezek vele


hol?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1454455456457458660Next
Add Reply New Topic New Poll