d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1454845494550455145525001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 3 2012 12:47pm
Quote (rapiddani @ Dec 3 2012 08:43pm)
szóval ez egy ablak

kajak mindig kilöki

következő a probléma: lerakja automatikusan 1-2percenként akármit inditok el (legyen az játék,program,paint,fb,gayporn,etc..) tálcára, de még ha pl irok facebookon akkoris csak igy lekattint róla, jött valakinek már ki ilyen jellegű komplikáció illetve procedúra?


:DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 3 2012 01:29pm
Group: Banned

rici

ki reportolta? :DDD
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 3 2012 01:38pm
Quote (rapiddani @ 3 Dec 2012 17:22)
van pénz gazdagéknál


nem is tudom ki vett tévét mostanában, amiben még orálisan kielégítés funkció is van
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 3 2012 01:41pm
Quote (TrollBoss @ Dec 3 2012 09:29pm)
Group: Banned

rici

ki reportolta? :DDD


nemtudom, de nem sajnalom.
ugyis csinal meg 1 multit, es jon osztani az eszt.

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Dec 3 2012 01:41pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 3 2012 01:44pm
Quote (bajcli @ 3 Dec 2012 17:35)
sztem semmi baj nincs azzal, ha van vagy 5 vizsgaidőpont
annyiból még akkoris meglesz mindenkinek, ha mindenki harmadjára megy csak át


wat
van 3 vizsgaidőpont, mindegyikre 80 hely, és 348-an hallgatjuk a tárgyat

Quote (beni @ 3 Dec 2012 17:36)
beugró

és még mondják, hogy a corvinus könnyű


csak előadásból áll a tárg, 0 számonkérés van vizsgaidőszakig :D

Quote (hedgehogsword @ 3 Dec 2012 17:37)
annak a 348nak egy resze alairast se szerez - igaz ezt ugy mondom nem tudom melyik suli melyik targy, van ahol nem is letezik alairas


nincs aláírás

Quote (TresholdOfUniverse @ 3 Dec 2012 17:40)
gondolom van tobb vizsgaalkalom is, vagy sokaknak nem lett meg az alairasa.


fent írtam
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 3 2012 02:00pm
Quote (Nerz8 @ Dec 3 2012 07:38pm)
nem is tudom ki vett tévét mostanában, amiben még orálisan kielégítés funkció is van


jól látom hogy te most generálod illetve implikálod a procedúrát?

This post was edited by rapiddani on Dec 3 2012 02:02pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 3 2012 02:17pm
A műholdas szolgáltatók közül a UPC Direct és a Digi TV kínálatában található meg a CBS Reality csatorna:


van egy olyan érzésem ez egy egész jó csatorna lehet, ha az a CBS amire én gondolok

usa trash channel :drool:
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 3 2012 03:06pm
Quote (rapiddani @ 3 Dec 2012 20:00)
jól látom hogy te most generálod illetve implikálod a procedúrát?


szeretném veled indukálni, hogy nem kívánok veled többet implikálni illetve generálni
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 3 2012 03:29pm
áh nem

This post was edited by szabika on Dec 3 2012 03:29pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1454845494550455145525001Next
Closed New Topic New Poll