Quote (bajcli @ 3 Dec 2012 17:35)
sztem semmi baj nincs azzal, ha van vagy 5 vizsgaidőpont
annyiból még akkoris meglesz mindenkinek, ha mindenki harmadjára megy csak át
wat
van 3 vizsgaidőpont, mindegyikre 80 hely, és 348-an hallgatjuk a tárgyat
Quote (beni @ 3 Dec 2012 17:36)
beugró
és még mondják, hogy a corvinus könnyű
csak előadásból áll a tárg, 0 számonkérés van vizsgaidőszakig

Quote (hedgehogsword @ 3 Dec 2012 17:37)
annak a 348nak egy resze alairast se szerez - igaz ezt ugy mondom nem tudom melyik suli melyik targy, van ahol nem is letezik alairas
nincs aláírás
Quote (TresholdOfUniverse @ 3 Dec 2012 17:40)
gondolom van tobb vizsgaalkalom is, vagy sokaknak nem lett meg az alairasa.
fent írtam