d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1454745484549455045515001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 3 2012 10:40am
Quote (tevetava @ Dec 3 2012 04:58pm)
az mi, hogy van egy tárgy, amire 348-an járnak, és 240 embernek van lehetősége vizsgát felvenni??


gondolom van tobb vizsgaalkalom is, vagy sokaknak nem lett meg az alairasa.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 3 2012 11:04am
Logitech Z323 2.1 hangcuccról van valakinek valami tapasztalata? egész jó áron van és dicsérik is mindenhol.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 3 2012 11:22am
Quote (Nerz8 @ Dec 3 2012 05:04pm)
Logitech Z323 2.1 hangcuccról van valakinek valami tapasztalata? egész jó áron van és dicsérik is mindenhol.


van pénz gazdagéknál
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 3 2012 11:24am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 3 2012 11:35am
Quote (szabika @ 3 Dec 2012 13:11)
jajaja, de ha a pendriveod U3 formátumú, akkor telepíthető rá Firefox és abba meg be lehet oltani QLt és van hordozható quaked

én a melós gépen diabloztam ^^


Minek telepíteni? Portable Firefox. Letölt, kicsomagol, pendrive-ra átmásol, futtat.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 3 2012 11:41am
Quote (Flutter @ 3 Dec 2012 18:24)
http://www.youtube.com/watch?v=2igrpesVr28


csajt dugnam
amugy meg top comment
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 3 2012 12:06pm


szavazás, hogy mikor írjunk zh-t
röhögök magamon, mennyire gáz
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Dec 3 2012 12:43pm
Quote (xGurke @ 3 Dec 2012 19:06)
http://2.ii.gl/GqEsuT.png

szavazás, hogy mikor írjunk zh-t
röhögök magamon, mennyire gáz


xDDD
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 3 2012 12:43pm
szóval ez egy ablak

kajak mindig kilöki

következő a probléma: lerakja automatikusan 1-2percenként akármit inditok el (legyen az játék,program,paint,fb,gayporn,etc..) tálcára, de még ha pl irok facebookon akkoris csak igy lekattint róla, jött valakinek már ki ilyen jellegű komplikáció illetve procedúra?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1454745484549455045515001Next
Closed New Topic New Poll