Quote (tevetava @ 3 Dec 2012 17:58)
az mi, hogy van egy tárgy, amire 348-an járnak, és 240 embernek van lehetősége vizsgát felvenni??
sztem semmi baj nincs azzal, ha van vagy 5 vizsgaidőpont
annyiból még akkoris meglesz mindenkinek, ha mindenki harmadjára megy csak át