d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1454545464547454845495001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 3 2012 06:05am
Quote (tevetava @ 3 Dec 2012 14:03)
[menőzés]az egyetemi könyvtár gépein parasztság quakeliveozni?[/menőzés]


Tfw eloadas
Amugy meno, csapassad
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 3 2012 06:05am
Quote (tevetava @ 3 Dec 2012 13:03)
[menőzés]az egyetemi könyvtár gépein parasztság quakeliveozni?[/menőzés]

fene, nem lehet instalállni


8DDD
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 3 2012 06:11am
Quote (tevetava @ Dec 3 2012 01:03pm)
[menőzés]az egyetemi könyvtár gépein parasztság quakeliveozni?[/menőzés]

fene, nem lehet instalállni


jajaja, de ha a pendriveod U3 formátumú, akkor telepíthető rá Firefox és abba meg be lehet oltani QLt és van hordozható quaked

én a melós gépen diabloztam ^^
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 3 2012 06:15am
Quote (szabika @ 3 Dec 2012 13:11)
jajaja, de ha a pendriveod U3 formátumú, akkor telepíthető rá Firefox és abba meg be lehet oltani QLt és van hordozható quaked

én a melós gépen diabloztam ^^


miért nem lepődök meg, hogy te ezt tudod? :DDDDD

mindenesetre ki fogom próbálni szerintem, köszi! :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 3 2012 06:19am
istenem, komolyan be fogok gajdulni nagyanyám dumáitól.. Mindenhez van valami hozzáfűznivalója, mindent jobban tud.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 3 2012 06:23am
Quote (Ghostmasterq @ 3 Dec 2012 13:19)
istenem, komolyan be fogok gajdulni nagyanyám dumáitól.. Mindenhez van valami hozzáfűznivalója, mindent jobban tud.


hirtelen ez a mocsok jutott eszembe


This post was edited by GoreKnight9 on Dec 3 2012 06:23am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 3 2012 06:26am
Quote (GoreKnight9 @ 3 Dec 2012 13:23)
hirtelen ez a mocsok jutott eszembe
http://1.ii.gl/uqA1Zt.png


ez kurva jó! :D
meg amikor a madár a ketrecben szidalmazza a gazdáját, és kívülről olyan mintha ének lenne, az is n1
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 3 2012 07:12am
Kedvet kaptam d2-zéshez, szerintem végigwalkolom singlebe az egészet hammerpalaval

melyik volt az a mod, ami a singleplayert olyanna valtoztatta, mint ha ladder lenne? (runewordok közös stash meg ilyenek voltak benne ha jol emlekszem)
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 3 2012 07:13am
Quote (szabika @ Dec 3 2012 01:11pm)
jajaja, de ha a pendriveod U3 formátumú, akkor telepíthető rá Firefox és abba meg be lehet oltani QLt és van hordozható quaked

én a melós gépen diabloztam ^^


Ennek van vmi konkrétabb leírása? Bnőm cégnél dlgozik és még a hátteret sem tudja megváltoztatni és van amikor krvára unatkozik, elkéne egy d3. Van ezekszerint akkor rá megoldás?
Member
Posts: 1,418
Joined: Jul 7 2009
Gold: 0.00
Dec 3 2012 07:17am
Quote (jarabekg @ Dec 3 2012 02:12pm)
Kedvet kaptam d2-zéshez, szerintem végigwalkolom singlebe az egészet hammerpalaval

melyik volt az a mod, ami a singleplayert olyanna valtoztatta, mint ha ladder lenne? (runewordok közös stash meg ilyenek voltak benne ha jol emlekszem)


PlugY - The Survival Kit
Go Back To Magyar Topic List
Prev1454545464547454845495001Next
Closed New Topic New Poll