Quote (szabika @ 3 Dec 2012 13:11)
jajaja, de ha a pendriveod U3 formátumú, akkor telepíthető rá Firefox és abba meg be lehet oltani QLt és van hordozható quaked
én a melós gépen diabloztam ^^
miért nem lepődök meg, hogy te ezt tudod? :DDDDD
mindenesetre ki fogom próbálni szerintem, köszi!
