d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14534544554564571257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 9 2013 11:11am
Elmentem egy honap kihagyas utan gyurni tele energiaval, gondoltam megmutatom a sracoknak mi fan terem a kemenylegeny, es a szaraz, ferfias morgasunkkal motivaljuk egymast miközben meregetjük egymas, az izzadsagtol szetizzadt szalkas testet. Ehhez kepest csak lanyok pucsitottak a lepegetögepen meg 5 kg-val bicepszeztek. Worst workout ever.
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jan 9 2013 12:44pm
Dóri Kele Anyukám szobájában készült a kép, aki nem hiszi el, nyugodtan írjon privát üzenetet, tudok még képet küldeni, amin jobban látszik az eredmény. Csekély számítógépes tudásom miatt tudtam így összetenni a két képet, sajnálom, ha úgy tűnik, az egyiken alacsonyabb vagyok. Várom a leveleket!
January 4 at 4:58pm · Like · 12

én nem hiszek neki, kérek méééég :D lehetőleg bugyi nélkül :D



ha valaki trollkodni akar :D

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=408120149263414&set=a.335786966496733.76140.330291803712916&type=1&theater
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 9 2013 12:47pm
Quote (Akizk @ Jan 9 2013 07:44pm)
Dóri Kele Anyukám szobájában készült a kép, aki nem hiszi el, nyugodtan írjon privát üzenetet, tudok még képet küldeni, amin jobban látszik az eredmény. Csekély számítógépes tudásom miatt tudtam így összetenni a két képet, sajnálom, ha úgy tűnik, az egyiken alacsonyabb vagyok. Várom a leveleket!
January 4 at 4:58pm · Like · 12

én nem hiszek neki, kérek méééég :D lehetőleg bugyi nélkül :D

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/427708_408120149263414_1275060741_n.png

ha valaki trollkodni akar :D

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=408120149263414&set=a.335786966496733.76140.330291803712916&type=1&theater


Miért akarnánk trollkodni?
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jan 9 2013 12:49pm
Quote (beni @ 9 Jan 2013 20:47)
Miért akarnánk trollkodni?


mert itt sok a troll és nem rossz a csaj :D
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 9 2013 12:57pm
Quote (Akizk @ 9 Jan 2013 19:44)
Dóri Kele Anyukám szobájában készült a kép, aki nem hiszi el, nyugodtan írjon privát üzenetet, tudok még képet küldeni, amin jobban látszik az eredmény. Csekély számítógépes tudásom miatt tudtam így összetenni a két képet, sajnálom, ha úgy tűnik, az egyiken alacsonyabb vagyok. Várom a leveleket!
January 4 at 4:58pm · Like · 12

én nem hiszek neki, kérek méééég :D lehetőleg bugyi nélkül :D

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/427708_408120149263414_1275060741_n.png

ha valaki trollkodni akar :D

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=408120149263414&set=a.335786966496733.76140.330291803712916&type=1&theater


most lesz 19, ami jó
de kaposvári, ami rossz...
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 9 2013 01:05pm
Quote (Akizk @ 9 Jan 2013 20:44)
Dóri Kele Anyukám szobájában készült a kép, aki nem hiszi el, nyugodtan írjon privát üzenetet, tudok még képet küldeni, amin jobban látszik az eredmény. Csekély számítógépes tudásom miatt tudtam így összetenni a két képet, sajnálom, ha úgy tűnik, az egyiken alacsonyabb vagyok. Várom a leveleket!
January 4 at 4:58pm · Like · 12

én nem hiszek neki, kérek méééég :D lehetőleg bugyi nélkül :D

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/427708_408120149263414_1275060741_n.png

ha valaki trollkodni akar :D

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=408120149263414&set=a.335786966496733.76140.330291803712916&type=1&theater


ugyanugy nez ki mindket kepen

btw most edzes utan vettem poenbol egy ilyen protein szeletet - 346kcal / 19,8g feherje, egesz finom volt, valaki szokott rendszeresebben?
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jan 9 2013 01:27pm
Quote (32rferkipper @ 8 Jan 2013 17:11)
Dietazok december 10 ota.. viszonylag magas protein+zsir es alacsony szenhidrat. Reggelire eszek szenhidratot zabpehely formaban meg edzes utan a dextroz es annyi.Ha nincsen edzesnap akor csak a reggeli zabpehely es kesz. (az etrendemben 1-2 dolog tartalmaz meg de az minimalis)
Na most ugyebar ez nem ketozis. December 10-en 85 kilo voltam, tegnap januar 7-en meg 84.5 :D. Ez azert kurvara wtf mert a hasam seggem combom joval kisebb lett. Alkaromon, bicepszemen,  megjelentek a venak. A combon meg vadlim szabalyosan definialt lett. Eroszintel sincs baj tudtam sulyt novelni igyis mint a tomegeles alatt.
A karom atmeroje pedig nott. Ami szinten wtf mert bicepszre,tricepszre csak dieata alatt kezdtem csinalni par gyakorlatot, hogy a katabolizmusba ne tunjenek el..
Tehat a /fit/-en edzodott kis agyam miszerint thermodinamika kaloria in/out szamit csak, megdolni latszik a testkompozicio szempontjabol. Kaloria szamitas akkor jo ha 2 honap mulva raalsz a merlegre es 6 kilo minusz. Bevalik. Ellenben ha a testkompozicio javitasa a cel -testzsir/+izomtomeg akkor kurvara nem mind1, hogy a kaloriakon belul mit is eszik az ember. Lattam egy kepet miszerint nem a zsirok tesznek minket dagadta hanem a szenhidratok. Volt egy pubmedes cikk is amiben az allt, hogy alacsony szenhidraton, sok feherje+zsirral kepes a szervezet izomzatot eloallitani es zsirtomeget vesziteni. Na most ha ezek igazak akkor a szenhidratokat meg tomegeles alatt is minimumra kene szoritani, hogy ne zsirosodjon le az ember.. Reggel valamennyi, meg edzes utan az inzulin miatt. Velemenyek esetleg? Farki?


itt van sok tudomány
http://pastebin.com/T6FpiUDv


leangains recomp az úgy van, hogy edző napokon +20% kalória a kalóriaszükségletedhez képest, pihenő nap -20%
edző napon több szénhidrát, pihenő napokon több zsír tolsz
mivel 3 nap van edzés 4 nap pihenő ezért ez egy nagyon lassú fogyást eredményez
de az a vicc, hogy ilyenkor erősödik az ember, de közben el is tűnik a zsír róla

mondjuk a tudósok azt mondják, hogyha megvan a szükséges fehérje akkor igazából mindegy hogy a szénhidrát-zsír arány hogy jön ki, nem számít
de ha amit csinálsz az jól működik, akkor semmiképp se hagyd abba:D
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 9 2013 01:48pm
Quote (RRC @ Jan 9 2013 08:05pm)
ugyanugy nez ki mindket kepen

btw most edzes utan vettem poenbol egy ilyen protein szeletet - 346kcal / 19,8g feherje, egesz finom volt, valaki szokott rendszeresebben?


Valami kosaras gyur a konditeremben ahova jarok ö mindig eszik es amikor talalkoztunk nekem is adott.
Közel ket meteres a srac es latszik rendesen az izomzata, bar gondolom a proteinszeletek nelkül is hasonloan nezne ki.
Szerintem csak azert eszi mert eleg penzes - diak letere limuzinnal szokott bulizni jarni - szoval vesztenivaloja nemigen van.
Member
Posts: 1,079
Joined: May 8 2006
Gold: 228.67
Jan 9 2013 01:49pm
Quote (farki @ 9 Jan 2013 20:27)
itt van sok tudomány
http://pastebin.com/T6FpiUDv


leangains recomp az úgy van, hogy edző napokon +20% kalória a kalóriaszükségletedhez képest, pihenő nap -20%
edző napon több szénhidrát, pihenő napokon több zsír tolsz
mivel 3 nap van edzés 4 nap pihenő ezért ez egy nagyon lassú fogyást eredményez
de az a vicc, hogy ilyenkor erősödik az ember, de közben el is tűnik a zsír róla

mondjuk a tudósok azt mondják, hogyha megvan a szükséges fehérje akkor igazából mindegy hogy a szénhidrát-zsír arány hogy jön ki, nem számít
de ha amit csinálsz az jól működik, akkor semmiképp se hagyd abba:D


koszontem, holnap atnezem.
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 9 2013 01:53pm
Quote (32rferkipper @ Jan 8 2013 05:11pm)
Dietazok december 10 ota.. viszonylag magas protein+zsir es alacsony szenhidrat. Reggelire eszek szenhidratot zabpehely formaban meg edzes utan a dextroz es annyi.Ha nincsen edzesnap akor csak a reggeli zabpehely es kesz. (az etrendemben 1-2 dolog tartalmaz meg de az minimalis)
Na most ugyebar ez nem ketozis. December 10-en 85 kilo voltam, tegnap januar 7-en meg 84.5 :D. Ez azert kurvara wtf mert a hasam seggem combom joval kisebb lett. Alkaromon, bicepszemen,  megjelentek a venak. A combon meg vadlim szabalyosan definialt lett. Eroszintel sincs baj tudtam sulyt novelni igyis mint a tomegeles alatt.
A karom atmeroje pedig nott. Ami szinten wtf mert bicepszre,tricepszre csak dieata alatt kezdtem csinalni par gyakorlatot, hogy a katabolizmusba ne tunjenek el..
Tehat a /fit/-en edzodott kis agyam miszerint thermodinamika kaloria in/out szamit csak, megdolni latszik a testkompozicio szempontjabol. Kaloria szamitas akkor jo ha 2 honap mulva raalsz a merlegre es 6 kilo minusz. Bevalik. Ellenben ha a testkompozicio javitasa a cel -testzsir/+izomtomeg akkor kurvara nem mind1, hogy a kaloriakon belul mit is eszik az ember. Lattam egy kepet miszerint nem a zsirok tesznek minket dagadta hanem a szenhidratok. Volt egy pubmedes cikk is amiben az allt, hogy alacsony szenhidraton, sok feherje+zsirral kepes a szervezet izomzatot eloallitani es zsirtomeget vesziteni. Na most ha ezek igazak akkor a szenhidratokat meg tomegeles alatt is minimumra kene szoritani, hogy ne zsirosodjon le az ember.. Reggel valamennyi, meg edzes utan az inzulin miatt. Velemenyek esetleg? Farki?


Nekem ugyanez van csak fordítva.
Fél éve edzek (megint) intenzíven és rengeteget fejlődtem, karom, mellem, hátam, vállam minden jóval nagyobb lett de a súlyom alig nőtt valamit. Nem is értem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14534544554564571257Next
Add Reply New Topic New Poll