d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1453454455456457660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 16 2013 09:08am
Quote (Saenchai @ 16 Nov 2013 16:56)
engem nem igazán zavar, nem vagyok nagy telefonbuzi, igazából nem is kéne nekem új telefon, tökéletes nekem az s2 is, de fateréknak lejárt a céges hűségnyilatkozat, és olcsón tudnak új telefonokat venni a céges előfizu miatt ( S4 pl. 25 ezer forint)


akkor gondolj ránk is
én bevállalnék egy S4et 25kért *.*
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 16 2013 09:29am
Quote (fahrii @ Nov 16 2013 05:08pm)
akkor gondolj ránk is
én bevállalnék egy S4et 25kért *.*


http://media.vodafone.de/enterprise/Listenpreise.html
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 16 2013 09:56am
Quote (Saenchai @ 16 Nov 2013 17:29)


Itt az ideje, hogy áttérj a WP frontra egy Lumia 925el xd
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 17 2013 07:33am
na megfogdostam az S4-et (kiderült, hogy van itthon 1, mert az itthoni céges előfizetésnél is lejárt a hűségnyilatkozat, úgyhogy szintén lófasz pénzért tudtak új telefonokat venni a cégnek mfwtfw), de igazából nincs vele különösebb problémám, a burkolat olyan igénytelen műanyag fosnak tűnik, mint amire számítottam, de belefér
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Nov 17 2013 08:19am
Quote (Saenchai @ 17 Nov 2013 15:33)
na megfogdostam az S4-et (kiderült, hogy van itthon 1, mert az itthoni céges előfizetésnél is lejárt a hűségnyilatkozat, úgyhogy szintén lófasz pénzért tudtak új telefonokat venni a cégnek mfwtfw), de igazából nincs vele különösebb problémám, a burkolat olyan igénytelen műanyag fosnak tűnik, mint amire számítottam, de belefér


miért nem veszel iphone 5s-t?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 17 2013 12:25pm
Quote (Akizk @ Nov 17 2013 04:19pm)
miért nem veszel iphone 5s-t?


nem szeretem az iphonet
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Nov 17 2013 03:10pm
Quote (Saenchai @ 17 Nov 2013 20:25)
nem szeretem az iphonet


helyes!

csak mert az istenijóanyagbólvanám
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 17 2013 03:26pm
Quote (Akizk @ Nov 17 2013 11:10pm)
helyes!

csak mert az istenijóanyagbólvanám


hát anyagfelhasználás szempontjából tényleg nagyon noice1, de nem szeretem az ios-t, meg nem szimpatikus az apple hozzáállása sem az egész oprendszer témához
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Nov 22 2013 03:19pm
Quote (Saenchai @ 17 Nov 2013 23:26)
hát anyagfelhasználás szempontjából tényleg nagyon noice1, de nem szeretem az ios-t, meg nem szimpatikus az apple hozzáállása sem az egész oprendszer témához


true!


na ez a lumia 820 még nagyobb szar, hogy így napi szinten próbálom használni


akartam venni ma egy pink s4-et 9505, sansung boltban 190 ezer :DDDDDDDDDDDDDD
mobilosnál 124 volt, sajna a napi limitem nem engedte, buzi zsidó bankok

kérdés, s4 9505 vagy s4 active? fő szempont mennyi mók van rá... XDA-n fél oldalnyi topic van az aktívhoz! tényleg ennyire szar a 3rd dev?

alternatív csúcskategóriás telóból mit ajánlatok? nexus5? valami sonny? tapasztalat rootolással, custom romokkal?

s2-ről váltanék, ami nagyon tetszett benne, hogy volt BLN kernel hozzá és irtó jó főzött samsung base romja volt (wanamlite rom, siyah kernel)
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 22 2013 03:44pm
Quote (Akizk @ Nov 22 2013 10:19pm)
true!


na ez a lumia 820 még nagyobb szar, hogy így napi szinten próbálom használni


akartam venni ma egy pink s4-et 9505, sansung boltban 190 ezer :DDDDDDDDDDDDDD
mobilosnál 124 volt, sajna a napi limitem nem engedte, buzi zsidó bankok

kérdés, s4 9505 vagy s4 active? fő szempont mennyi mók van rá... XDA-n fél oldalnyi topic van az aktívhoz! tényleg ennyire szar a 3rd dev?

alternatív csúcskategóriás telóból mit ajánlatok? nexus5? valami sonny? tapasztalat rootolással, custom romokkal?

s2-ről váltanék, ami nagyon tetszett benne, hogy volt BLN kernel hozzá és irtó jó főzött samsung base romja volt (wanamlite rom, siyah kernel)


htc one

én is épp arra akarok beruházni
egy mindenek felett
Go Back To Magyar Topic List
Prev1453454455456457660Next
Add Reply New Topic New Poll