Quote (Saenchai @ 17 Nov 2013 23:26)
hát anyagfelhasználás szempontjából tényleg nagyon noice1, de nem szeretem az ios-t, meg nem szimpatikus az apple hozzáállása sem az egész oprendszer témához
true!
na ez a lumia 820 még nagyobb szar, hogy így napi szinten próbálom használni
akartam venni ma egy pink s4-et 9505, sansung boltban 190 ezer :DDDDDDDDDDDDDD
mobilosnál 124 volt, sajna a napi limitem nem engedte, buzi zsidó bankok
kérdés, s4 9505 vagy s4 active? fő szempont mennyi mók van rá... XDA-n fél oldalnyi topic van az aktívhoz! tényleg ennyire szar a 3rd dev?
alternatív csúcskategóriás telóból mit ajánlatok? nexus5? valami sonny? tapasztalat rootolással, custom romokkal?
s2-ről váltanék, ami nagyon tetszett benne, hogy volt BLN kernel hozzá és irtó jó főzött samsung base romja volt (wanamlite rom, siyah kernel)