d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1453454455456457512Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 20 2010 02:24pm
Quote (sunnymarcell @ Jul 20 2010 07:57pm)
laza 4 év börtön


5 év fegy ház
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 20 2010 02:33pm
Quote (sylke @ 20 Jul 2010 22:24)
5 év fegy ház


már kezdtem írni, hogy egyben van, csak aztán gondoltam ez is valami mókamesternek a quoteja.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 20 2010 02:34pm
Quote (sunnymarcell @ Jul 20 2010 09:33pm)
már kezdtem írni, hogy egyben van, csak aztán gondoltam ez is valami mókamesternek a quoteja.


Látod, van neked eszed, csak használd, legközeleb bodáig is eljutsz, hogyha nem tudod miről van szó, nem postolsz.
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 20 2010 02:34pm
Quote (Vismajor @ 20 Jul 2010 22:34)
Látod, van neked eszed, csak használd, legközeleb bodáig is eljutsz, hogyha nem tudod miről van szó, nem postolsz.


sry de kell a postcount
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 20 2010 03:03pm
Quote (sunnymarcell @ Jul 20 2010 09:34pm)
sry de kell a postcount


de ha mondjuk meglesz a 10k akkor belegondolsz: milyen postokkal szereztem meg? értelmetlen szarságokkal? igen. És így jóérzés enber? nem.


Ricinek az összes accján kb 100k post van még is kb 20 értelmes belőle, nincs értelme így postcountot növelni
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 20 2010 03:04pm
Quote (anyd @ 20 Jul 2010 23:03)
de ha mondjuk meglesz a 10k akkor belegondolsz: milyen postokkal szereztem meg? értelmetlen szarságokkal? igen. És így jóérzés enber? nem.


Ricinek az összes accján kb 100k post van még is kb 20 értelmes belőle, nincs értelme így postcountot növelni


azért, sok értelmes hszem volt

keress csak rá a postjaimra
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 20 2010 03:06pm
Quote (sunnymarcell @ Jul 20 2010 10:04pm)
azért, sok értelmes hszem volt

keress csak rá a postjaimra


A legértelmesebb az lenne, hogy csendben vagy, és figyelsz. Úgy lehetetlenség beilleszkedni, hogy ahol megjelensz, onnantól a te fikázásod a téma. Egyébként a normálisabb fajtáknál a postcount nem számít.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 20 2010 03:11pm
Mindenki ignorál mindenhol, és unatkozom. fuckyea
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 20 2010 03:13pm
Quote (sunnymarcell @ Jul 20 2010 10:04pm)
azért, sok értelmes hszem volt

keress csak rá a postjaimra


sry az 5 fg
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 20 2010 03:27pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1453454455456457512Next
Closed New Topic New Poll