d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1453545364537453845394765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jul 3 2022 01:54pm
Quote (cowding @ Jul 3 2022 09:15pm)
nem szeretek 24/7 vizet inni, főleg kaja mellé muszáj valami ízesítettet igyak de az üdítők egyre szarabbak (édesitőre konkrétan minimálisan allergiás vagyok és egyre inkább mindenbe belerakják) és a szörpök közül sem izlik csak ez ugyh jol le vagyok szopatva tbh


nem szeret vizet inni elegge 1st world problemak
Member
Posts: 7,447
Joined: Jun 15 2021
Gold: 1,780.00
Jul 3 2022 02:04pm
Eladó házi készítésű bodzaszörp, 5k fg / liter
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 3 2022 02:05pm
Quote (Ethreain @ 3 Jul 2022 22:04)
Eladó házi készítésű bodzaszörp, 5k fg / liter


ment a report reallife tradert
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 3 2022 02:09pm
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Jul 3 2022 09:54pm)
nem szeret vizet inni elegge 1st world problemak


sajna y mo meg lassan third word

Quote (Ethreain @ Jul 3 2022 10:04pm)
Eladó házi készítésű bodzaszörp, 5k fg / liter


alma érdekel csak :/
Member
Posts: 7,447
Joined: Jun 15 2021
Gold: 1,780.00
Jul 3 2022 02:23pm

Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 3 2022 03:17pm
Quote (cowding @ Jul 3 2022 09:15pm)
nem szeretek 24/7 vizet inni, főleg kaja mellé muszáj valami ízesítettet igyak de az üdítők egyre szarabbak (édesitőre konkrétan minimálisan allergiás vagyok és egyre inkább mindenbe belerakják) és a szörpök közül sem izlik csak ez ugyh jol le vagyok szopatva tbh



fröccs?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 3 2022 03:50pm
Quote (anyd @ Jul 3 2022 11:17pm)
fröccs?


már pár napja gondolkodom rajta de nem volt itthon savas viz meg bor is csak főzésnek való, ebben a percben értem haza a 24/7 fogarasi tescobol(nem volt reggelre cukor) és mondom akkor már veszek egy bort is meg vizet
10 után nem adhatnak ki alkoholt
okj
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jul 3 2022 04:12pm
Quote (-joey- @ Jul 3 2022 07:52pm)
Igen, sokáig már nem kellene húzni.

Emlékszem, Supernatural is kapott egy tökéletes befejezést az 5. évad végén, aztán még hozzábasztak 10 felesleges évadot.



5. Évad lesz az utolsó, és a Duffer Brothers pont azt nyilatkozta h gecire óvatosan csinaljak az utolsó évadot mert Gotbol (meg meg ezer másik sorozatból) tanulva ha utolsó évad szar akkor egész sorozatra úgy fognak tekinteni h szar. Szóval reméljük nem lesz gagyi a lezárás.

Plusz elvileg spinoff sorozat már bevan rendelve belőle amin élősködnek és akkor nem ezt basszak szét
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 3 2022 04:20pm
Quote (cowding @ Jul 3 2022 11:50pm)
már pár napja gondolkodom rajta de nem volt itthon savas viz meg bor is csak főzésnek való, ebben a percben értem haza a 24/7 fogarasi tescobol(nem volt reggelre cukor) és mondom akkor már veszek egy bort is meg vizet
10 után nem adhatnak ki alkoholt
okj


főzni is csak jó borból jó
amúgy meg wtf, miért nem adhatnak ki alkoholt?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 3 2022 11:51pm
Quote (anyd @ 4 Jul 2022 00:20)
főzni is csak jó borból jó
amúgy meg wtf, miért nem adhatnak ki alkoholt?


vmi elmeroggyant kitalalta, hogy este 10 utan nem vehetsz alkoholt. ha 9:59kor veszed meg es utana iszod meg, az np, akkor nem fogsz balhet csinalni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1453545364537453845394765Next
Add Reply New Topic New Poll