d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1453445354536453745384765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jul 3 2022 01:56am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jul 3 2022 08:18am
mr. worldwides
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 3 2022 09:42am
Picit úgy érzem, túlságosan elhúzták a Stranger Things 4. évad 8-9 részeket. Egy bő három órás végső ütközet volt ez az utolsó két rész, semmi több. Kb. mint az Öt Sereg Csatája.
Ettől függetlenül még mindig kurva jó sorozat.

This post was edited by -joey- on Jul 3 2022 09:46am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 3 2022 10:06am
Quote (-joey- @ 3 Jul 2022 17:42)
Picit úgy érzem, túlságosan elhúzták a Stranger Things 4. évad 8-9 részeket. Egy bő három órás végső ütközet volt ez az utolsó két rész, semmi több. Kb. mint az Öt Sereg Csatája.
Ettől függetlenül még mindig kurva jó sorozat.


az a baj, hogy így, hogy akarnak még egy szezont eléggé olyan feel, hogy sose lesz vége, és kurva szar lesz a vége szokás szerint amikor valahogy mégis eljutunk odáig.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 3 2022 11:52am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 3 2022 06:06pm)
az a baj, hogy így, hogy akarnak még egy szezont eléggé olyan feel, hogy sose lesz vége, és kurva szar lesz a vége szokás szerint amikor valahogy mégis eljutunk odáig.


Igen, sokáig már nem kellene húzni.

Emlékszem, Supernatural is kapott egy tökéletes befejezést az 5. évad végén, aztán még hozzábasztak 10 felesleges évadot.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 3 2022 12:15pm
Quote (-joey- @ 3 Jul 2022 19:52)
Igen, sokáig már nem kellene húzni.

Emlékszem, Supernatural is kapott egy tökéletes befejezést az 5. évad végén, aztán még hozzábasztak 10 felesleges évadot.


én már a második évad végén azt hittem h vége, amikor megölték a sárga szemű? démont
aztán 2-3 évadonként úgy volt, h most már csak vége kéne h legyen
aztán amikor a századik évad végén az isten figurát is legyőzték, kicsit furi volt azért 🥲
ettől függetlenül végignéztem :/ filler sorinak jó volt, meg ott volt a nosztalgia faktor, hogy gyerekként kezdtem el nézni, +az utolsó rész is okés
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 3 2022 12:24pm
Quote (-joey- @ 3 Jul 2022 19:52)
Igen, sokáig már nem kellene húzni.

Emlékszem, Supernatural is kapott egy tökéletes befejezést az 5. évad végén, aztán még hozzábasztak 10 felesleges évadot.


igen :DDDDDDDD
pontosan ez tortent
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 3 2022 12:56pm
Uveghiany van (???) es nem kapok auchan almaszorpot hetek ota
Kedvenc italom az elmult evben, mar literally azon gondolkodom hogy fb marketplacen probalok venni par uveggel
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Jul 3 2022 01:06pm
Quote (cowding @ Jul 3 2022 08:56pm)
Uveghiany van (???) es nem kapok auchan almaszorpot hetek ota
Kedvenc italom az elmult evben, mar literally azon gondolkodom hogy fb marketplacen probalok venni par uveggel


tfwmfw kb 20 eve ittam szorpot utoljara
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 3 2022 01:15pm
Quote (ThatJustHappened @ Jul 3 2022 09:06pm)
tfwmfw kb 20 eve ittam szorpot utoljara


nem szeretek 24/7 vizet inni, főleg kaja mellé muszáj valami ízesítettet igyak de az üdítők egyre szarabbak (édesitőre konkrétan minimálisan allergiás vagyok és egyre inkább mindenbe belerakják) és a szörpök közül sem izlik csak ez ugyh jol le vagyok szopatva tbh
Go Back To Magyar Topic List
Prev1453445354536453745384765Next
Add Reply New Topic New Poll