Quote (-joey- @ 3 Jul 2022 19:52)
Igen, sokáig már nem kellene húzni.
Emlékszem, Supernatural is kapott egy tökéletes befejezést az 5. évad végén, aztán még hozzábasztak 10 felesleges évadot.
én már a második évad végén azt hittem h vége, amikor megölték a sárga szemű? démont
aztán 2-3 évadonként úgy volt, h most már csak vége kéne h legyen
aztán amikor a századik évad végén az isten figurát is legyőzték, kicsit furi volt azért 🥲
ettől függetlenül végignéztem :/ filler sorinak jó volt, meg ott volt a nosztalgia faktor, hogy gyerekként kezdtem el nézni, +az utolsó rész is okés