Quote (fahrii @ Jun 24 2015 01:37pm)
Beadtam rendszergazdai pozícióra, 600 ftos órabér XDDDDDD
szórólapozással többet keresnék és ahhoz nem kell tudni semmit
de legalább majd verhetem a faszomat heti 20 órában
600 ftért jsp/bőngészős játék + idpnként letölteni a java frissitést + google chromet imo nem rossz
ha full hülye mindenki te meg A RENDSZERGAZDA leszel még bitcoint is bányászhatsz aztán ha sirnak h lassu a gépük lecseszed őket hogy virust kaptak pornonezes közben