d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1453145324533453445355001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 103
Joined: Sep 28 2014
Gold: 10.00
Jun 23 2015 07:12pm
Quote (lacketto @ Jun 23 2015 09:17pm)
http://www.youtube.com/watch?v=_QIswil2a4w

zsanett pls


Nem unom
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 24 2015 01:35am
Quote (lacketto @ 23 Jun 2015 23:04)


tul sokat tamaszkodott cigizgetett intezkedett
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 24 2015 03:09am
Quote (llllllllllll @ Jun 23 2015 07:36pm)
az érzés amikor egy hete (!) egy vizsgára készülsz és még mindig fosol tőle
a matek szigorlatra készültem ennyit kb, brutális
:(


HÁRMAST kaptam az egyetem legnehezebb tárgyából
basszatok seggbe szárazon, hogy lehetek ilyen király
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 24 2015 03:22am
csaj munkatársamra ráírok poénból, hogy meglett a vizsgám, úgyhogy holnap meghívhat kávézni, mert ilyen ügyes voltam
Okés :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2015 03:34am
Quote (llllllllllll @ Jun 24 2015 09:22am)
csaj munkatársamra ráírok poénból, hogy meglett a vizsgám, úgyhogy holnap meghívhat kávézni, mert ilyen ügyes voltam
Okés :)


befektetésnek tekinti
többet húzhat majd később ki belőled

elgondolkodott rajta, hogy "sikeres vizsga, egyetem, diploma, soon 30as jól kereső férfi" .... "ez az ami kell nekem, biztonság!!! ez megér 200ftot"

This post was edited by Senee on Jun 24 2015 03:39am
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Jun 24 2015 04:07am
Quote (llllllllllll @ Jun 24 2015 09:22am)
csaj munkatársamra ráírok poénból, hogy meglett a vizsgám, úgyhogy holnap meghívhat kávézni, mert ilyen ügyes voltam
Okés :)


eszméletlen kemény vagy, nem is tudom hogyan bírod
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 24 2015 04:09am
Quote (Atranaxia @ Jun 24 2015 10:07am)
eszméletlen kemény vagy, nem is tudom hogyan bírod


anyáddal meg ma este találkozok
és ott nem csak kávé lesz

Quote (Senee @ Jun 24 2015 09:34am)
befektetésnek tekinti
többet húzhat majd később ki belőled

elgondolkodott rajta, hogy "sikeres vizsga, egyetem, diploma, soon 30as jól kereső férfi" .... "ez az ami kell nekem, biztonság!!! ez megér 200ftot"


nekem megér egy kávét

This post was edited by llllllllllll on Jun 24 2015 04:09am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 24 2015 04:10am
llllllllllll miert ien jo

mondjuk tényleg mirin vagyok

This post was edited by fahrii on Jun 24 2015 04:10am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2015 04:19am
Quote (llllllllllll @ Jun 24 2015 10:09am)
nekem megér egy kávét

csak segitek, nehogy csapdába csaljon
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 24 2015 05:37am
Beadtam rendszergazdai pozícióra, 600 ftos órabér XDDDDDD
szórólapozással többet keresnék és ahhoz nem kell tudni semmit

de legalább majd verhetem a faszomat heti 20 órában

This post was edited by fahrii on Jun 24 2015 05:38am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1453145324533453445355001Next
Closed New Topic New Poll