d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1453045314532453345344765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 30 2022 02:46am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 30 Jun 2022 10:45)
transzfob vagy.


a francba, ezen változtatnom kell akkor, felírtam.
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 30 2022 03:18am
ez a trashvod meg sodi közösség olyan mintha a hunsubon fullra lett volna járatva a kreténség meg a trollkodás
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 30 2022 06:10am
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 30 2022 09:20am
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jun 30 2022 10:22am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ 30 Jun 2022 17:20)


nem foglalkozok mobilokkal, de hasonlo mcuk/sock biztonsagi rendszerevel igen es hihetetlennek talalom hogy a JTAG port nincs vedve a folyamat barmely pontjan

(ilyen hibas termekek kivizsgalasaval foglalkozok - az ugyfelek lezarjak a termeket de nekunk ki kell tudni vizsgalni, amihez jellegzetesen a JTAG hozzaferes a lenyeg)


durvan heti szinten forrasztok hasonlokat es a forrasztas meg az egesz folyamat erosen tul van dramatizalva


Azt hogy a "kabel miert nem mukodott" meg boven lehetett volna debugolni. Arrol meglehet bizonyosodni h a JTAG kommunikacio jo, es a mag megallitasa startupnal se egy bonyolult folyamat.

This post was edited by SteelMeetsSteel on Jun 30 2022 10:26am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 30 2022 10:55am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Jun 30 2022 05:20pm)
https://www.youtube.com/watch?v=icBD5PiyoyI


Quote (SteelMeetsSteel @ Jun 30 2022 06:22pm)
nem foglalkozok mobilokkal, de hasonlo mcuk/sock biztonsagi rendszerevel igen es hihetetlennek talalom hogy a JTAG port nincs vedve a folyamat barmely pontjan

(ilyen hibas termekek kivizsgalasaval foglalkozok - az ugyfelek lezarjak a termeket de nekunk ki kell tudni vizsgalni, amihez jellegzetesen a JTAG hozzaferes a lenyeg)


durvan heti szinten forrasztok hasonlokat es a forrasztas meg az egesz folyamat erosen tul van dramatizalva


Azt hogy a "kabel miert nem mukodott" meg boven lehetett volna debugolni. Arrol meglehet bizonyosodni h a JTAG kommunikacio jo, es a mag megallitasa startupnal se egy bonyolult folyamat.


egy másik videóját láttam még valamikor, ilyen elnyújtott sztori a barátok köztben nincs mint amit leművel
arrol h technikailag mennyire fake idk
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jun 30 2022 12:28pm
Quote (cowding @ 30 Jun 2022 18:55)
egy másik videóját láttam még valamikor, ilyen elnyújtott sztori a barátok köztben nincs mint amit leművel
arrol h technikailag mennyire fake idk


amit csinal az stimmel, csak egy relative egyszeru folyamat kore csinaltak indokolatlanul nagy showt

meg eladta magat mindenre felkeszult hackermennek aztan nem tudta ertelmezni a hibauzeneteket

itt az egyetlen komoly trukk az, hogy a kulso memoria nem csak hogy teljesen vedtelen, de szabadon elerheto a mikron keresztul


az csak most tunt fel h meg debug csatlakozo is vana telefonban, ami mar csak azert is furcsa mert +alkatresz, nehezebb es dragabb. a helyuk gyakran ott van a PCBn, de raforrasztva nincsenek
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jul 1 2022 02:38am
barátnőm a tegnap esti 20:40-es euronighttal ment volna münchenbe csapatépítőre

1) mozdonyt a tervezett indulás után háromnegyed órával csatolták le és vontatták el az ilyenkor esedékes karbantartásra
2) a nem nyitható ablakú kocsikat persze otthagyták a vágányon az utasokkal együtt, mozdony nélkül persze áram se volt, szóval légkondi híján elég hamar 45+ fok lett
3) az utasok nem tudtak leszállni mert közben a kocsikat is ide-oda vontatgatták hogy ne legyen útba a vágányokon
4) már többen ájuldoztak amikor valaki pánikból kitörte az egyik ablakot
5) kijöttek a rendőrök hogy helyszíneljenek, leszállítottak mindenkit, vizsgálat indult mert többen is felkúrták magukat és elkezdtek leszállni a vágányon (nem a peronnal) hagyott vonatról
6) valamikor 3-4 körül el is indult a vonat
7) hegyeshalomnál nem volt az öbb részéről senki hogy átvegye a mozdony vezetését úgyhogy átterelték az utasokat egy személyvonatra ami amúgy is dugig volt
8) eljutottak bécsig ahol még egyszer át kellett szállni, de ott már csak annyit közölték velük hogy mindenki oldja meg úgy az utazását ahogy akarja
9) elvileg most úton vannak salzburg felé, ahol szintén át kell majd szállni, de senki sem tudja hogy mikor és mire mert információt nem kaptak, illetve hogy a jelenlegi jegyük érvényes-e másik szerelvényre ebben az esetben

reggel hét környékén kellett volna münchenbe érkezniük egy hálókocsis vonattal, hát ez nem jött össze

kösz joey
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 1 2022 02:43am
Quote (amrzeh @ Jul 1 2022 10:38am)
barátnőm a tegnap esti 20:40-es euronighttal ment volna münchenbe csapatépítőre

1) mozdonyt a tervezett indulás után háromnegyed órával csatolták le és vontatták el az ilyenkor esedékes karbantartásra
2) a nem nyitható ablakú kocsikat persze otthagyták a vágányon az utasokkal együtt, mozdony nélkül persze áram se volt, szóval légkondi híján elég hamar 45+ fok lett
3) az utasok nem tudtak leszállni mert közben a kocsikat is ide-oda vontatgatták hogy ne legyen útba a vágányokon
4) már többen ájuldoztak amikor valaki pánikból kitörte az egyik ablakot
5) kijöttek a rendőrök hogy helyszíneljenek, leszállítottak mindenkit, vizsgálat indult mert többen is felkúrták magukat és elkezdtek leszállni a vágányon (nem a peronnal) hagyott vonatról
6) valamikor 3-4 körül el is indult a vonat
7) hegyeshalomnál nem volt az öbb részéről senki hogy átvegye a mozdony vezetését úgyhogy átterelték az utasokat egy személyvonatra ami amúgy is dugig volt
8) eljutottak bécsig ahol még egyszer át kellett szállni, de ott már csak annyit közölték velük hogy mindenki oldja meg úgy az utazását ahogy akarja
9) elvileg most úton vannak salzburg felé, ahol szintén át kell majd szállni, de senki sem tudja hogy mikor és mire mert információt nem kaptak, illetve hogy a jelenlegi jegyük érvényes-e másik szerelvényre ebben az esetben

reggel hét környékén kellett volna münchenbe érkezniük egy hálókocsis vonattal, hát ez nem jött össze

kösz joey


Igazán nincs mit, máskor is szívesen elbaszom a vonatotokat.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 1 2022 03:04am
mondjuk munchenbe a faszom menne vonattal
Go Back To Magyar Topic List
Prev1453045314532453345344765Next
Add Reply New Topic New Poll