d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14524534544554561257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 9 2013 01:29am
Quote (Flutter @ 9 Jan 2013 09:23)
fater


mivel nemet eredetu a szo, ezert irom ahogy :p
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 9 2013 03:20am
Quote (Flutter @ 9 Jan 2013 09:11)
ezzel a vaterral kiegetsz


vatera
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jan 9 2013 05:09am
Quote (Xrd @ Jan 9 2013 08:06am)
amúgy számomra olyan hihetetlen, hogy emberek képesek ennyit baszkodni azért, csak, hogy jól nézzenek ki, több ezer forintos szarokat vesznek, amitől ők majd hurrdurrok lesznek. fura, hogy zabálok mint állat, emellett van heti 6 edzésem, 2 kondi, 1 úszásfutáslépcső, a többi kerékpáros, világ életemben husos voltam, mostmeg elkezdtett valami kialakulni a hasamon, lett egy rendes felsőtestem kb, a lábam is egy csomót fejlődött, elvégre mégis pályakerékpár. nem értem, hogy miért kell mindig segédeszközökhöz nyúlni. de hát ha valakinek ez kell. (mindez kb 3hónap rendes edzés után)


Fehérje = Étel, ugyanúgy mint a csirke, ha erre gondolsz, és ettől senki nem lesz jobb, ha emelett szar az étrendje
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 9 2013 05:32am
Quote (Xrd @ 9 Jan 2013 08:06)
amúgy számomra olyan hihetetlen, hogy emberek képesek ennyit baszkodni azért, csak, hogy jól nézzenek ki, több ezer forintos szarokat vesznek, amitől ők majd hurrdurrok lesznek. fura, hogy zabálok mint állat, emellett van heti 6 edzésem, 2 kondi, 1 úszásfutáslépcső, a többi kerékpáros, világ életemben husos voltam, mostmeg elkezdtett valami kialakulni a hasamon, lett egy rendes felsőtestem kb, a lábam is egy csomót fejlődött, elvégre mégis pályakerékpár. nem értem, hogy miért kell mindig segédeszközökhöz nyúlni. de hát ha valakinek ez kell. (mindez kb 3hónap rendes edzés után)


sok kibaszott testepito veszik a szereket amitol felpuffadnak es erre veretik magukat, nem is rendes sport amit csinalnak, nem birnanak ki 1 napot sem aszfaltontessel
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 9 2013 06:37am
Quote (Xrd @ Jan 9 2013 07:06am)
amúgy számomra olyan hihetetlen, hogy emberek képesek ennyit baszkodni azért, csak, hogy jól nézzenek ki, több ezer forintos szarokat vesznek, amitől ők majd hurrdurrok lesznek. fura, hogy zabálok mint állat, emellett van heti 6 edzésem, 2 kondi, 1 úszásfutáslépcső, a többi kerékpáros, világ életemben husos voltam, mostmeg elkezdtett valami kialakulni a hasamon, lett egy rendes felsőtestem kb, a lábam is egy csomót fejlődött, elvégre mégis pályakerékpár. nem értem, hogy miért kell mindig segédeszközökhöz nyúlni. de hát ha valakinek ez kell. (mindez kb 3hónap rendes edzés után)


Miért te ennyi edzéssel nem "baszakszol" sokat a jó kinézetért?
Member
Posts: 1,079
Joined: May 8 2006
Gold: 228.67
Jan 9 2013 07:20am


szep nos topikba nembiztos, hogy elfer de nekem mindenesetre bejon. :D
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jan 9 2013 09:59am
Quote (beni @ Jan 9 2013 12:37pm)
Miért te ennyi edzéssel nem "baszakszol" sokat a jó kinézetért?


nem a kinézetért baszakszok, másrészt arra gondoltam, hogy reggel x gramm zab, aztán 2 óra múlva ez, aztán 3 óra múlva x gramm amannyi, holott, egy relatíve normális étrenddel(nem zabálod tele magadat csupa fossal, eszel házi kosztot, megy úgy napjában normálisan, amire szüksége van a szervezetnek) teljesen normálisan lehet fejlődni
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 9 2013 10:24am
Quote (Xrd @ 9 Jan 2013 16:59)
nem a kinézetért baszakszok, másrészt arra gondoltam, hogy reggel x gramm zab, aztán 2 óra múlva ez, aztán 3 óra múlva x gramm amannyi, holott, egy relatíve normális étrenddel(nem zabálod tele magadat csupa fossal, eszel házi kosztot, megy úgy napjában normálisan, amire szüksége van a szervezetnek) teljesen normálisan lehet fejlődni


"All good is hard. All evil is easy. Dying, losing, cheating, and mediocrity is easy. Stay away from easy."
Scott Alexander

"There is an infinite difference between a little wrong and just right, between fairly good and the best, between mediocrity and superiority."
Orison Swett Marden

"Most of our pocket wisdom is conceived for the use of mediocre people, to discourage them from ambitious attempts, and generally console them in their mediocrity."
Robert Louis Stevenson

"When small men attempt great enterprises, they always end by reducing them to the level of their mediocrity."
Napoleon Bonaparte

"Jealousy is the tribute mediocrity pays to genius."
Fulton J. Sheen

"Nothing is as approved as mediocrity, the majority has established it and it fixes it fangs on whatever gets beyond it either way."
Blaise Pascal


"The only sin is mediocrity."
Martha Graham
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 9 2013 10:39am
Quote (Xrd @ Jan 9 2013 04:59pm)
nem a kinézetért baszakszok, másrészt arra gondoltam, hogy reggel x gramm zab, aztán 2 óra múlva ez, aztán 3 óra múlva x gramm amannyi, holott, egy relatíve normális étrenddel(nem zabálod tele magadat csupa fossal, eszel házi kosztot, megy úgy napjában normálisan, amire szüksége van a szervezetnek) teljesen normálisan lehet fejlődni


szerintem is túlzás, amit itt egyesek levágnak, de ezt élvezik....
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 9 2013 10:50am
Quote (beni @ 9 Jan 2013 18:39)
szerintem is túlzás, amit itt egyesek levágnak, de ezt élvezik....


bizonyos szint utan biztos van ertelme ennyit pocsolni, de nem igazan lattam meg itt olyan kepet a userekrol
fahrii nagykonyves dietajarol sem volt meg semmi pic egyelore

en is ossze-vissza zabalok epp, amit megkivanok.. na mindegy, egeszsegukre
Go Back To Magyar Topic List
Prev14524534544554561257Next
Add Reply New Topic New Poll