d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1452453454455456660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 15 2013 03:55pm
Quote (fahrii @ Nov 15 2013 10:51pm)
Csakhogy az nem telefon... Itt azert előfordul hogy az ember fel kézzel zsonglorkodik, siman kicsuszhat. Nekem az előző htcmen nagyon tetszett az a gumírozott műanyag, nagyon praktikus (tapad, nincs ujlenyomat, nagyon kellemes tapintás)


true, nem emelgettem a fülemhez 500x
de azért volt vele egykezes művelet bőven
mind1 én nem védem a samut, én szeressem és megbarátkozom az igénytelen műanyaggal cserébe a sok pluszért(kávét főz etc)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 15 2013 03:55pm
semmi, szar linket linkeltem

This post was edited by Saenchai on Nov 15 2013 03:56pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 15 2013 04:00pm
Quote (Vismajor @ 15 Nov 2013 23:55)
true, nem emelgettem a fülemhez 500x
de azért volt vele egykezes művelet bőven
mind1 én nem védem a samut, én szeressem és megbarátkozom az igénytelen műanyaggal cserébe a sok pluszért(kávét főz etc)


Azert ossze van rakva rendesen, ezen a téren nincs okunk panaszra. Na meg én rabasztam az Ativra egy műanyag tokot igy igazabol lényegtelen mibol van.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 15 2013 04:05pm
szerintem maradni fog az s4, ez a 10 giga memória elbaszta a kedvem
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 15 2013 04:07pm
Quote (Saenchai @ Nov 15 2013 11:05pm)
szerintem maradni fog az s4, ez a 10 giga memória elbaszta a kedvem


én fogtam az s4et a kezembne, ok, kb 5 percre, de nekem kajak csalódás volt
de nem tudom elmondani pontosan miért, csak amikor visszagondolok rá nem az woahh érzés

gondolom sokat segítettem
azért mindenképp tapogasd meg a telót mielőtt megveszed
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 16 2013 01:00am
Quote (Saenchai @ 16 Nov 2013 00:05)
szerintem maradni fog az s4, ez a 10 giga memória elbaszta a kedvem


valasztas előtt menj be egy nagyobb tbe es fogdosd meg őket, nem fel evre veszed azt a telefont..

Quote (Vismajor @ 16 Nov 2013 00:07)
én fogtam az s4et a kezembne, ok, kb 5 percre, de nekem kajak csalódás volt
de nem tudom elmondani pontosan miért, csak amikor visszagondolok rá nem az woahh érzés

gondolom sokat segítettem
azért mindenképp tapogasd meg a telót mielőtt megveszed


Engem mondjuk az is zavarna h minden 2. köcsög s3 vagy s4el rohangál, semmi különleges nem lesz benne.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 16 2013 01:08am
Quote (fahrii @ Nov 16 2013 08:00am)
valasztas előtt menj be egy nagyobb tbe es fogdosd meg őket, nem fel evre veszed azt a telefont..



Engem mondjuk az is zavarna h minden 2. köcsög s3 vagy s4el rohangál, semmi különleges nem lesz benne.


Engem is
ebben is tökre szeretem, hogy még életemben nem láttam senkinél
note2re is igaz ez mondjuk, note1et talán láttam note2t tuti nem
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 16 2013 01:11am
Quote (Vismajor @ 16 Nov 2013 08:08)
Engem is
ebben is tökre szeretem, hogy még életemben nem láttam senkinél
note2re is igaz ez mondjuk, note1et talán láttam note2t tuti nem


vegyel iphone 3-t, mar majdnem vintagenek szamit :D
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 16 2013 01:52am

Ez a Motorola Atrix 2 ilyen árért elég jó vételnek néz ki(30k)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 16 2013 08:56am
Quote (fahrii @ Nov 16 2013 09:00am)


Engem mondjuk az is zavarna h minden 2. köcsög s3 vagy s4el rohangál, semmi különleges nem lesz benne.


engem nem igazán zavar, nem vagyok nagy telefonbuzi, igazából nem is kéne nekem új telefon, tökéletes nekem az s2 is, de fateréknak lejárt a céges hűségnyilatkozat, és olcsón tudnak új telefonokat venni a céges előfizu miatt ( S4 pl. 25 ezer forint)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1452453454455456660Next
Add Reply New Topic New Poll