Quote (Saenchai @ 16 Nov 2013 00:05)
szerintem maradni fog az s4, ez a 10 giga memória elbaszta a kedvem
valasztas előtt menj be egy nagyobb tbe es fogdosd meg őket, nem fel evre veszed azt a telefont..
Quote (Vismajor @ 16 Nov 2013 00:07)
én fogtam az s4et a kezembne, ok, kb 5 percre, de nekem kajak csalódás volt
de nem tudom elmondani pontosan miért, csak amikor visszagondolok rá nem az woahh érzés
gondolom sokat segítettem
azért mindenképp tapogasd meg a telót mielőtt megveszed
Engem mondjuk az is zavarna h minden 2. köcsög s3 vagy s4el rohangál, semmi különleges nem lesz benne.