Quote (ThatJustHappened @ Jun 29 2022 09:10pm)
mintha multkor billaban lattam volna kernlose wassermelonet, mondjuk dragabb is volt
mo-n meg soha
Quote (Karan2_Returned @ Jun 29 2022 09:03pm)
wot, letezik magnelküli dinnye?
wut, én mindig magnélkülit veszek, már nagyon rég óta, nem is kell hozzá speckó boltba menni