Quote (beni @ Jun 20 2015 01:39pm)
Milyen szakon vagy te?
infobionika szakirányos mérnökinformatikus
Quote (CyberPunk666 @ Jun 20 2015 01:49pm)
Én is mehettem volna orvostechnika szakirányra, de én nem akarok embereket gyógyítani még gépekkel sem.
Na jó, csak rühellem ezeket, amiket uborkának is meg kell tanulnia.
Nálunk vannak, akik ilyen dialízisgépeket meg ilyeneket fejlesztenek. Tök összetett meg minden, de szerintem baromi unalmas dolog.
nagyon rák
már agyszeletekkel álmodok, meg latin nevek ugranak be és addig nem tudok másra gondolni, amíg rá nem jövök, hogy hova való
gecire kivagyok, de holnap már vége
btw ez csak egy része, az orvosi képfeldolgozás meg hasonlóak érdekesebbek, de az ilyen tisztán biosz-kémia dolgok borzalmasak
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 23 2015 06:29am)
tfw zarovizsga es soon en jovok, kibaszott nagy szar ez
gllllllllllllllll
This post was edited by llllllllllll on Jun 23 2015 02:52am