d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1452845294530453145325001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 21 2015 07:34am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 23 2015 12:29am
tfw zarovizsga es soon en jovok, kibaszott nagy szar ez
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 23 2015 01:54am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 23 Jun 2015 08:29)
tfw zarovizsga es soon en jovok, kibaszott nagy szar ez


Glhf
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 23 2015 02:15am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 23 2015 06:29am)
tfw zarovizsga es soon en jovok, kibaszott nagy szar ez


hajrá késes
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2015 02:51am
Quote (beni @ Jun 20 2015 01:39pm)
Milyen szakon vagy te?


infobionika szakirányos mérnökinformatikus

Quote (CyberPunk666 @ Jun 20 2015 01:49pm)
Én is mehettem volna orvostechnika szakirányra, de én nem akarok embereket gyógyítani még gépekkel sem.

Na jó, csak rühellem ezeket, amiket uborkának is meg kell tanulnia.
Nálunk vannak, akik ilyen dialízisgépeket meg ilyeneket fejlesztenek. Tök összetett meg minden, de szerintem baromi unalmas dolog.


nagyon rák
már agyszeletekkel álmodok, meg latin nevek ugranak be és addig nem tudok másra gondolni, amíg rá nem jövök, hogy hova való
gecire kivagyok, de holnap már vége
btw ez csak egy része, az orvosi képfeldolgozás meg hasonlóak érdekesebbek, de az ilyen tisztán biosz-kémia dolgok borzalmasak

Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 23 2015 06:29am)
tfw zarovizsga es soon en jovok, kibaszott nagy szar ez


gllllllllllllllll

This post was edited by llllllllllll on Jun 23 2015 02:52am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2015 02:53am
Quote (Anarkin @ Jun 20 2015 01:42pm)
nekem amúgy már most hiányzik, pedig csak idén lett vége


msc :^)
doktori
kisdoktor anarkin ádám :hug:

This post was edited by llllllllllll on Jun 23 2015 02:54am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 23 2015 03:43am
tfw 2,5 napja nem zuhanyoztam (ne kérdezzétek miért ez eddig rekord nálam), most mentem volna fürödni de nincs meleg víz
rekt

hát ez eléggé sokkoló volt az elején
viszont utólag tök frissnek érzem magam
lehet rá kéne magam szokatni a hidegvizes fürdőhöz

Quote (lacketto @ 21 Jun 2015 15:34)


tök ari
erről az jutott eszembe amikor mindig simogattam a kedvenc tyúkomat otthon meg etettem közben csokival
úgy tünt jól érzi magát

This post was edited by fahrii on Jun 23 2015 04:06am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 23 2015 04:11am
Quote (fahrii @ 23 Jun 2015 11:43)
tfw 2,5 napja nem zuhanyoztam (ne kérdezzétek miért ez eddig rekord nálam), most mentem volna fürödni de nincs meleg víz
rekt

hát ez eléggé sokkoló volt az elején
viszont utólag tök frissnek érzem magam
lehet rá kéne magam szokatni a hidegvizes fürdőhöz



tök ari
erről az jutott eszembe amikor mindig simogattam a kedvenc tyúkomat otthon meg etettem közben csokival
úgy tünt jól érzi magát


majd felvágtad és egy kis rizzsel megzabáltad
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 23 2015 04:14am
Quote (sylke @ 23 Jun 2015 12:11)
majd felvágtad és egy kis rizzsel megzabáltad


eléggé öreg volt, már csak arra volt jó hogy tojjon
Go Back To Magyar Topic List
Prev1452845294530453145325001Next
Closed New Topic New Poll