d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1452745284529453045315001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 20 2015 07:29am
Quote (Anarkin @ Jun 20 2015 02:26pm)
utolsó nap úgy leégtem mint Róma


top k3k, ezt meg nem hallottam
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 20 2015 07:32am
Quote (Flutter @ 20 Jun 2015 15:29)
top k3k, ezt meg nem hallottam


pedig már kurvarégen volt.
be kellett volna járni törire...

inb4 valaki komolyan veszi

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 20 2015 07:33am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 20 2015 07:35am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 20 2015 01:32pm)
pedig már kurvarégen volt.
be kellett volna járni törire...

inb4 valaki komolyan veszi


te pedofil állat
állandóan csak a középiskolásokon jár az eszed
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 20 2015 07:39am
Quote (llllllllllll @ Jun 20 2015 02:24pm)
kurvára ki van már a faszom, hogy itt a nyár, lehetne dolgozni, nyaralni, programozni anyám pincéjében és még szerdán van egy vizsgám amire tanulnom kell
isteni a kibaszott idegsejtek, agyszeletek, idegpályák, reflexpályák, neurotranszmitterek, receptorok funkcióit, felépítését magolni amikor 7 ágra süt a nap és legszívesebben kokót szívnék már a kurvák seggéről a balatonparton


inb4 senee bármilyen postja


Milyen szakon vagy te?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 20 2015 07:40am
Quote (beni @ 20 Jun 2015 15:39)
Milyen szakon vagy te?


bionika szaGirányos mérnök informatikus.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 20 2015 07:42am
Quote (llllllllllll @ 20 Jun 2015 14:24)
kurvára ki van már a faszom, hogy itt a nyár, lehetne dolgozni, nyaralni, programozni anyám pincéjében és még szerdán van egy vizsgám amire tanulnom kell
isteni a kibaszott idegsejtek, agyszeletek, idegpályák, reflexpályák, neurotranszmitterek, receptorok funkcióit, felépítését magolni amikor 7 ágra süt a nap és legszívesebben kokót szívnék már a kurvák seggéről a balatonparton


inb4 senee bármilyen postja


nekem amúgy már most hiányzik, pedig csak idén lett vége
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 20 2015 07:42am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 20 2015 02:32pm)
pedig már kurvarégen volt.
be kellett volna járni törire...

inb4 valaki komolyan veszi


hue
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 20 2015 07:46am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 20 2015 02:40pm)
bionika szaGirányos mérnök informatikus.


az elég jól hangzik
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 20 2015 07:49am
Quote (beni @ 20 Jun 2015 15:46)
az elég jól hangzik


Én is mehettem volna orvostechnika szakirányra, de én nem akarok embereket gyógyítani még gépekkel sem.

Na jó, csak rühellem ezeket, amiket uborkának is meg kell tanulnia.
Nálunk vannak, akik ilyen dialízisgépeket meg ilyeneket fejlesztenek. Tök összetett meg minden, de szerintem baromi unalmas dolog.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 20 2015 07:50am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 20 2015 07:52am
tfw utálok programokat újratelepíteni.
faszomat a win reinstallba.

nincs kedvem jspzni, csak folyton várok erre.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 20 2015 07:52am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1452745284529453045315001Next
Closed New Topic New Poll