kurvára ki van már a faszom, hogy itt a nyár, lehetne dolgozni, nyaralni, programozni anyám pincéjében és még szerdán van egy vizsgám amire tanulnom kell
isteni a kibaszott idegsejtek, agyszeletek, idegpályák, reflexpályák, neurotranszmitterek, receptorok funkcióit, felépítését magolni amikor 7 ágra süt a nap és legszívesebben kokót szívnék már a kurvák seggéről a balatonparton
inb4 senee bármilyen postja
This post was edited by llllllllllll on Jun 20 2015 07:25am