d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1452545264527452845294765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 27 2022 06:53am
próbáltam CSGO-zni fél év aktív Valorantozás után, és nem tetszik, tök béna így már a másikhoz képest; érdekes pálfordulás 20+ év CS után :D

This post was edited by Anarkin on Jun 27 2022 06:54am
Member
Posts: 268
Joined: Oct 8 2021
Gold: 2,350.00
Jun 27 2022 07:04am
Quote (Anarkin @ Jun 27 2022 02:53pm)
próbáltam CSGO-zni fél év aktív Valorantozás után, és nem tetszik, tök béna így már a másikhoz képest; érdekes pálfordulás 20+ év CS után :D


nekem tul szinesnek tunik a valorant. megeri kiprobalni ? csak az orosz cheaterek zavarnak cs goban
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 27 2022 07:22am
Quote (ilyenuserbiztosnincsen @ 27 Jun 2022 15:04)
nekem tul szinesnek tunik a valorant. megeri kiprobalni ? csak az orosz cheaterek zavarnak cs goban


valorantban kernel level anticheat települ amikor felteszed, és állítólag nincs cheater egyáltalán (bennem fél év alatt egyszer sem merült fel h valaki lehekkelte volna a másikat)

színes a valorant, de gyorsan tanulható h "melyik szín" honnan jön és honnan jöhet
igazából az, hogy agentek (és skillek) vannak, csak egy alternatív megoldás arra h legyen smoke / molly / flash / etc

duelist, controller, initiator, sentinel a 4 agent type, általános mondás h egy csapatba akarsz mindegyikből 1-t, és valamelyikből 2-t; így lesz smokered, flashered, etc.

controller a smoker lényegében, initiator az flashelhet mondjuk vagy "radar"-szerű skillt dobál ki, h észleld h a területen, amit bevennél h hol vannak, sentinel map awarenessre megy rá általában (pl trappet lerak és ha körbe rotálnának a hátadba, arról értesülsz), duelist meg mondjuk ki tud iszkolni a csatából egyszer, vagy éppen újratölti a hpját ha megölt valakit (van egy quake-s karakter is, aki maga alá dobott bombával tud 2-x jumpolni egy körben, az is elég fun)

ne egy TF2-re/Overwatchra gondolj, attól h elsőre színes, ez még mindig 95%-ban egy CS, mint sem bármi más; ugyanannyi HP, meg minden

a valóságban az agentek azért nem ennyire fekete-fehérek, elég sok is-is kategória, ahogy használják őket, még a pro gamerek is csinálnak olyan team compot h csak nézek először
a legutolsó big world tournamentet egy olyan agenttel nyerték meg a döntőben, amivel senki se játszott akkor :D

szerintem egy fasza újra értelmezése a cs-nek (ami a #1 game volt nekem mindig is)

This post was edited by Anarkin on Jun 27 2022 07:48am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 27 2022 07:30am
game bar-al szoktam felvenni ilyen "utolsó 30 mp" videókat,
ez pl egy valo gameplay, és szerintem bemutatja h azért miután mindenki kidobálta a skilljeit, marad a CS-like gunplay:

Member
Posts: 16,118
Joined: Aug 2 2006
Gold: 123,000.09
Jun 27 2022 07:38am
Quote (Anarkin @ 27 Jun 2022 15:30)
game bar-al szoktam felvenni ilyen "utolsó 30 mp" videókat,
ez pl egy valo gameplay, és szerintem bemutatja h azért miután mindenki kidobálta a skilljeit, marad a CS-like gunplay:

https://www.youtube.com/watch?v=en7idyFSFSg
Quote (Anarkin @ 27 Jun 2022 15:30)
game bar-al szoktam felvenni ilyen "utolsó 30 mp" videókat,
ez pl egy valo gameplay, és szerintem bemutatja h azért miután mindenki kidobálta a skilljeit, marad a CS-like gunplay:

https://www.youtube.com/watch?v=en7idyFSFSg

Csalsz
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 27 2022 07:45am
Quote (MommysMilk @ 27 Jun 2022 15:38)
Csalsz


azért nem mindig így néz ki részemről, nem ritkán utolsó vagyok úgy, hogy az eget nem tudnám eltalálni :C de ezt a jelenséget minden CS player pontosan ismeri

olyankor van az h kiszállsz a székedből, sétálsz egyet a lakásban, és játszol 3 flickshot practice-t botok ellen :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 27 2022 08:22am
tfw még sose hagytam el európát
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 27 2022 08:27am
Quote (anyd @ Jun 27 2022 04:22pm)
tfw még sose hagytam el európát


Egyiptom/Tunézia/Törökország sem?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 27 2022 08:28am
Quote (anyd @ 27 Jun 2022 16:22)
tfw még sose hagytam el európát


tfw tengerben sem voltam még
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 27 2022 08:29am
Quote (-joey- @ Jun 27 2022 04:27pm)
Egyiptom/Tunézia/Törökország sem?


a legkeletebb amerre voltam erdély
a legnyugatabb meg stuttgart

Quote (Ghostmasterq @ Jun 27 2022 04:28pm)
tfw tengerben sem voltam még


azt mondjuk semmiért se hagynám ki, az egyik legjobb feel egy sexy homokos strand

This post was edited by anyd on Jun 27 2022 08:30am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1452545264527452845294765Next
Add Reply New Topic New Poll