Quote (amrzeh @ Jun 27 2022 11:07am)
8 napő: "a busz vegig kanyargott eszaknak a patak menten, mindket iranyba a soforok tartottak idegenvezetest, mondtak egy csomo erdekes dolgot a parkrol, meg hogy mit erdemes megnezni. tobbek kozott van egy osveny ami felvisz a kanyon tetejere, erdemes rakeresni az is igen kivalo latvany."
Valóban oriási hiba volt tőletek h nem néztetek jobban utána, baromi közel lehet sátrazni és még rohadt olcsó is volt.
Az ösvény pedig Angel's Landing:(már maga az ösvény is egy élmény, 6an indultunk neki de a legtetejére csak 2en jutottunk fel, többiek az egyel előbbi még viszonylag könnyen megközelithető platón megálltak)
This post was edited by Vismajor on Jun 27 2022 04:04am