d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1452245234524452545264765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 24 2022 11:44am
Burger king >>
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 24 2022 11:49am
Quote (-joey- @ Jun 24 2022 06:59pm)
Ez ott van a Blahánál? Ki fogom próbálni.


kallereket nem szolgalnak ki ugy tudom
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 24 2022 12:49pm
Quote (-joey- @ 24 Jun 2022 17:59)
Ez ott van a Blahánál? Ki fogom próbálni.


Aha! En vegigettem mar parszor a menüjüket és minden nagyon fasza. Néha vannak szezonális dolgok is, egyszer volt vmi grillezett májas burger és wow.

Az abszolút kedvencem meg a Kandalló de baromi drága lett az elmúlt években.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 24 2022 01:12pm
KFC colonel hambi >>> minden mas
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 24 2022 01:18pm
Quote (josheide @ Jun 24 2022 08:49pm)
Aha! En vegigettem mar parszor a menüjüket és minden nagyon fasza. Néha vannak szezonális dolgok is, egyszer volt vmi grillezett májas burger és wow.

Az abszolút kedvencem meg a Kandalló de baromi drága lett az elmúlt években.


azota oda jarsz hogy megmutattam? :)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 24 2022 01:21pm
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ 24 Jun 2022 20:18)
azota oda jarsz hogy megmutattam? :)


Aha, kb minden hazautamkor beugrok egyszer :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 25 2022 10:19am
Quote (amrzeh @ Jun 24 2022 12:19pm)
most újraszámoltam a dolgot: 1,2-ből megvolt az egész (2 éjszaka chicago -> 2 éjszaka iowa -> 12 nap road trip -> 2 éjszaka iowa -> 1 éjszaka chicago) úgy hogy abból 350 dollárért vettem még vinyleket is chicagoban

edit: iowában nem kellett fizetnünk kb semmiért (barátainknál voltunk, fényesre volt nyalva a seggünk)


tyty, nem rossz amúgy bár nekem túl gyors lenne ez a tempó/5+ ora kocsiban naprol napra de engem is a nemzeti parkok érdekelnének és idk hogy lehet sokat is megnézni, nem is folyton menni meg nem is 2 honapig ezt veretni :D (sehogy ofc)
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jun 25 2022 02:36pm
annyi hely van ahol ezerszer nagyobb suruseggel vannak latnivalok mint amerikaban es kulturaltan beutazhato

ha valaki nem kifejezetten 1-2 varost akar megnezni vagy nem kifejezetten elvezi a vegtelen roadtripet, nem ertem miert megy oda
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 25 2022 04:06pm
Quote (cowding @ Jun 25 2022 06:19pm)
tyty, nem rossz amúgy bár nekem túl gyors lenne ez a tempó/5+ ora kocsiban naprol napra de engem is a nemzeti parkok érdekelnének és idk hogy lehet sokat is megnézni, nem is folyton menni meg nem is 2 honapig ezt veretni :D (sehogy ofc)


Jaja én se tudom ezt hogy még miért vallaltak így be. Nekem 14 napra a 2 ezer mérföld is olyan volt h utolsó napon egyedül volt siscoban és csomó mindent nem lattam meg de inkább aludtam a szobámban egésznap annyira ki voltam.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 25 2022 04:10pm
Quote (SteelMeetsSteel @ Jun 25 2022 10:36pm)
annyi hely van ahol ezerszer nagyobb suruseggel vannak latnivalok mint amerikaban es kulturaltan beutazhato

ha valaki nem kifejezetten 1-2 varost akar megnezni vagy nem kifejezetten elvezi a vegtelen roadtripet, nem ertem miert megy oda


Wut? Usaban sztem pont a városok ami hypeolt aztán semmi extra egyiksem. De mondj már egy országot ahol nem kell levetkoznod az európai igényeidet és napi autózásra vannak olyan látnivalók mint Zion park, Bryce, horseshoe bend, antalope canyon, grand canyon, death valley, sierra nevada? És tuti nem írtam meg 1500 dolgot ami a körzetben van és európai szemnek lelegzetelallito. Es akkor ez kb 3 állam az 50bol.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1452245234524452545264765Next
Add Reply New Topic New Poll