Quote (Cpt_Ghost @ 18 Jun 2015 14:33)
jó azért ezen röhögtem
de amúgy ez most emelt, vagy mi az isten, nem is hallottam még ilyen magyar tételről :D
wait what, ti egy kozepsuliba jartatok, vagy mi? :D
1: Én nem tudom... Közép szinten érettségiztem, de a tanár viszont emelt szinten tanított... ^^
2: Jah.
