d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1452145224523452445255001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 18 2015 07:51am
Quote (TresholdOfUniverse @ 18 Jun 2015 15:37)
ugyanabban a visnu szentelyben hallgatjak a papokat


nevetgelek
Quote (TassassinHc @ 18 Jun 2015 15:42)
Y.
problem officer?
B)


jogositvanyt forgalmit XD
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2015 07:51am
Quote (bajcli @ Jun 18 2015 02:48pm)
Racs Ur :))))


ugrok
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jun 18 2015 08:14am
Quote (bajcli @ 18 Jun 2015 14:48)
Racs Ur :))))


Ez bizony.

Quote (GoreKnight9 @ 18 Jun 2015 14:50)
akkor joey nem te vagy?
illuminati 420 quickscope doritos mountain dew confirmed


Miért lennék?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 18 2015 08:22am
no offense, de ez a fórum egyre écesebb
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 18 2015 08:52am
tfw 3 hónapja nem játszottam semmivel
tfw tegnap eladtam a PCmet otthon
feels good
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 18 2015 08:53am
Quote (Fej @ 18 Jun 2015 16:22)
no offense, de ez a fórum egyre écesebb


ez azóta van amióta egyedül postolok az sc2 topicba
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 18 2015 08:56am
Quote (Namechange @ Jun 18 2015 02:52pm)
tfw 3 hónapja nem játszottam semmivel
tfw tegnap eladtam a PCmet otthon
feels good


#instantregret
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 18 2015 09:00am
Quote (Cpt_Ghost @ 18 Jun 2015 16:53)
ez azóta van amióta egyedül postolok az sc2 topicba


nem, ez azota van miota nem csak az sc2 topicba postolsz )))
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
Jun 18 2015 12:01pm
Quote (Cpt_Ghost @ 18 Jun 2015 14:33)
jó azért ezen röhögtem


de amúgy ez most emelt, vagy mi az isten, nem is hallottam még ilyen magyar tételről :D





wait what, ti egy kozepsuliba jartatok, vagy mi? :D


1: Én nem tudom... Közép szinten érettségiztem, de a tanár viszont emelt szinten tanított... ^^

2: Jah. :)

Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 18 2015 12:03pm
Quote (Volvodka @ 18 Jun 2015 19:01)
1: Én nem tudom... Közép szinten érettségiztem, de a tanár viszont emelt szinten tanított... ^^

2: Jah. :)


joey meg kozepiskolas?
nem rossz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1452145224523452445255001Next
Closed New Topic New Poll