d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1451945204521452245234765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 23 2022 04:38am
Quote (amrzeh @ 23 Jun 2022 10:42)
túléltem. 12 napos roadtrip, 7100 km, 85 autóban töltött óra, 10 állam, 8 nemzeti park + pár nap chicago és iowa előtte és utána

https://64.media.tumblr.com/c84da5850a39064a6b31becdcda4c597/364d886d823ad944-d6/s1280x1920/dd2d234f17e00d15b0b4e77124347a54f6fae925.jpg

persze maradt idő a sok utazás közben egy kis mókázásra is :)))

https://i.imgur.com/wuJdKOQ.png

https://i.imgur.com/VuECZiL.png


bázisolt B)
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 23 2022 07:47am
hol van mar senee postja? :wacko:
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 23 2022 07:49am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 23 2022 03:47pm)
hol van mar senee postja? :wacko:


kezdj el arrol postolni hogy miert jo a fidesz es instant megfog jelenni, hatha hozza magaval a postot is
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 23 2022 02:07pm
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 23 2022 03:11pm




This post was edited by WolfgangAmadeusMozart on Jun 23 2022 03:12pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 24 2022 12:39am
Quote (amrzeh @ Jun 23 2022 11:42am)
repülő + szállás (chicago included) + kaja/pia + etc nagyjából egy-másfélre jött ki per kopf (mi még 350 körüli dollárnál váltottunk indulás előtt)

edit: azért írtam ennyire tág határokat, mert barátnőmhöz képest nagyságrendekkel többet eszek/iszok

először azt hittem, hogy a szállás/utazás lesz a drága, de azt egész olcsón megúsztuk (élhető motelek ilyen 80-150 dollár között mozogtak per éjszaka négyünknek), a kaja viszont rohadt drága volt (pl sikerült 3 pizzát rendelni 75 dollárért, stb)

lehet persze sokkal olcsóbban is enni, de akkor csak abszolút szennyhez jutsz hozzá, ami meg is látszik az embereken. átlag testalkatú fazonokat nem is nagyon lehetett látni. vagy fitt/sportos vagy kórosan elhízott alakokat lehetett csak látni, semmi átmenet, amiből lehetett következtetni, hogy alsó vagy közép/felső osztályú az alany. nagyon érdekes

házigazdánk már el is kezdte szépen posztolni hogy miket csináltunk: https://heypssstwannabuysumcorn.tumblr.com/post/687819621259165696/old-west-1-resz

posztolom majd ha folytatja az élménybeszámolót ha érdekel bárkit is a dolog


ha a pizza szamit jo kajanak akkor szenny alatt mit ertesz?
Gordon Ramsay Kitchen Nightmares sorozataban nem egy helyen szinte moslekot talaltak, de nem merem elhinni hogy ez amerikaban teljesen normalis
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 24 2022 01:05am
Quote (Karan2_Returned @ 24 Jun 2022 08:39)
ha a pizza szamit jo kajanak akkor szenny alatt mit ertesz?
Gordon Ramsay Kitchen Nightmares sorozataban nem egy helyen szinte moslekot talaltak, de nem merem elhinni hogy ez amerikaban teljesen normalis


sztem eleg nagy elteres van 2 pizza kozott is. van ami tenyleg nagyon low tier, van ami meg sokkal jobb alapanyagokbol dolgozik, gondolom igy ertette
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jun 24 2022 01:06am
Quote (Karan2_Returned @ 24 Jun 2022 08:39)
ha a pizza szamit jo kajanak akkor szenny alatt mit ertesz?
Gordon Ramsay Kitchen Nightmares sorozataban nem egy helyen szinte moslekot talaltak, de nem merem elhinni hogy ez amerikaban teljesen normalis



azért pizza és pizza közt is lehet ég-föld távolság minőségben, lehet fele ennyiért is kapni, de az már tocsog mindentől is. meg lehet walmartban megúszol egy bevásárlást mondjuk 20 dollárból, de a whole foodsban ugyanaz 50-60 lenne és érződik is hogy nem a hozzáadott cukor teszi ki az étel felét
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jun 24 2022 04:10am
Quote (amrzeh @ 23 Jun 2022 11:42)
házigazdánk már el is kezdte szépen posztolni hogy miket csináltunk: https://heypssstwannabuysumcorn.tumblr.com/post/687819621259165696/old-west-1-resz


második felvonás Banditól: https://heypssstwannabuysumcorn.tumblr.com/post/687916847396470784/old-west-2-resz
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jun 24 2022 04:19am
Quote (cowding @ 23 Jun 2022 11:35)
valami ballpark a költségekről / mire mennyi ment el jöhetne ha nem titkos


most újraszámoltam a dolgot: 1,2-ből megvolt az egész (2 éjszaka chicago -> 2 éjszaka iowa -> 12 nap road trip -> 2 éjszaka iowa -> 1 éjszaka chicago) úgy hogy abból 350 dollárért vettem még vinyleket is chicagoban

edit: iowában nem kellett fizetnünk kb semmiért (barátainknál voltunk, fényesre volt nyalva a seggünk)

This post was edited by amrzeh on Jun 24 2022 04:22am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1451945204521452245234765Next
Add Reply New Topic New Poll