d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14514524534544551257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 8 2013 02:33pm
Quote (ecneB @ Jan 8 2013 08:32pm)
Vegre tesom is felepult annyira a mutetjebol, hogy egyutt tudjuk nyomni. Vicces, hogy vilag eletemben en voltam a testesebb, most meg 16kg+ az o javara. :Đ


te halál vékony vagy

milyen lehetett a tesód? : D
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 8 2013 02:38pm
Quote (cowding @ Jan 8 2013 09:04pm)
Ez a zab tökre ízlik
Mennyit kéne megenni belőle reggel? vagy ahogy jólesik?
és tej/joghurt/???
most csak ki akartam próbálni, volt itthon egy kevés, joghurtból eszem (az volt a dobozra festve)


annyit hogy jollakjal?

yoghurt cukros, tej kevesbe es tobb benne a feherje/kalcium etc, de a magunk fajta foldi halandonak barmelyik jo szerintem

csak joghurtbol valami normalisat vegyel
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 8 2013 02:46pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Jan 8 2013 10:38pm)
annyit hogy jollakjal?

yoghurt cukros, tej kevesbe es tobb benne a feherje/kalcium etc, de a magunk fajta foldi halandonak barmelyik jo szerintem

csak joghurtbol valami normalisat vegyel


kk ty
azért kérdeztem, mert nem igazán szoktam reggel enni, hanem iskolában az első óta után, szóval 3 órával ébredés után kb
de most majd szép fokozatosan el kezdem ezt enni

Quote (championmath @ Jan 8 2013 10:46pm)
150-200 g imo


ty
imo most az elején rosszul lennék annyitól, de majd hozzászoktatom magam

This post was edited by cowding on Jan 8 2013 02:48pm
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jan 8 2013 02:46pm
Quote (cowding @ Jan 8 2013 10:04pm)
Ez a zab tökre ízlik
Mennyit kéne megenni belőle reggel? vagy ahogy jólesik?
és tej/joghurt/???
most csak ki akartam próbálni, volt itthon egy kevés, joghurtból eszem (az volt a dobozra festve)


150-200 g imo

Quote (cowding @ Jan 8 2013 10:46pm)
ty
imo most az elején rosszul lennék annyitól, de majd hozzászoktatom magam


Hát én nekem egyre szarabb volt, volt hogy hányingerem lett tőle, ugyanúgy járok vele mint a tükörtojással, már öklendezek lassan ha 1 falatot is eszek :S

ja most látom 1 óra után eszed, hát 10 perc alatt elég nehéz, főleg ha még másik teremben is van a kövi óra

This post was edited by championmath on Jan 8 2013 02:52pm
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 8 2013 06:59pm
Quote (peterqwer @ 7 Jan 2013 23:57)
http://www.miscupload.com/upload/332407741409651519841817.png


ez te vagy ?
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jan 9 2013 12:06am
amúgy számomra olyan hihetetlen, hogy emberek képesek ennyit baszkodni azért, csak, hogy jól nézzenek ki, több ezer forintos szarokat vesznek, amitől ők majd hurrdurrok lesznek. fura, hogy zabálok mint állat, emellett van heti 6 edzésem, 2 kondi, 1 úszásfutáslépcső, a többi kerékpáros, világ életemben husos voltam, mostmeg elkezdtett valami kialakulni a hasamon, lett egy rendes felsőtestem kb, a lábam is egy csomót fejlődött, elvégre mégis pályakerékpár. nem értem, hogy miért kell mindig segédeszközökhöz nyúlni. de hát ha valakinek ez kell. (mindez kb 3hónap rendes edzés után)
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 9 2013 01:08am
Quote (beni @ 8 Jan 2013 22:33)
te halál vékony vagy

milyen lehetett a tesód? : D


nyar ota felszedtem tiz kilot, most megvagyok elegedve a testsulyommal egyelore, de azert azt hittem unnepekkor meglepem a 75-t, ez nem sikerult, de a 70 legalabb megvan.

amugy y, tesom nagyon durva volt, vaterral mindig etiopnak hivtuk.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 9 2013 01:11am
Quote (ecneB @ Jan 9 2013 08:08am)
nyar ota felszedtem tiz kilot, most megvagyok elegedve a testsulyommal egyelore, de azert azt hittem unnepekkor meglepem a 75-t, ez nem sikerult, de a 70 legalabb megvan.

amugy y, tesom nagyon durva volt, vaterral mindig etiopnak hivtuk.


ezzel a vaterral kiegetsz
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 9 2013 01:18am
Quote (Flutter @ 9 Jan 2013 09:11)
ezzel a vaterral kiegetsz


edesapam, igy jobb?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 9 2013 01:23am
Quote (ecneB @ Jan 9 2013 08:18am)
edesapam, igy jobb?


fater
Go Back To Magyar Topic List
Prev14514524534544551257Next
Add Reply New Topic New Poll