Quote (cowding @ Jan 8 2013 10:04pm)
Ez a zab tökre ízlik
Mennyit kéne megenni belőle reggel? vagy ahogy jólesik?
és tej/joghurt/???
most csak ki akartam próbálni, volt itthon egy kevés, joghurtból eszem (az volt a dobozra festve)
150-200 g imo
Quote (cowding @ Jan 8 2013 10:46pm)
ty
imo most az elején rosszul lennék annyitól, de majd hozzászoktatom magam
Hát én nekem egyre szarabb volt, volt hogy hányingerem lett tőle, ugyanúgy járok vele mint a tükörtojással, már öklendezek lassan ha 1 falatot is eszek :S
ja most látom 1 óra után eszed, hát 10 perc alatt elég nehéz, főleg ha még másik teremben is van a kövi óra
This post was edited by championmath on Jan 8 2013 02:52pm