Quote (Vismajor @ Nov 15 2013 09:32pm)
samu galaxy note II
akkor már inkább a III-at venném meg, de az s4 meg a g2 is kurva batár már nekem, a noteokhoz meg hátizsák kell kb.
nem tetszenek ezek a phabletek
Quote (Anarkin @ Nov 15 2013 10:18pm)
meg amúgy is miért nem várod meg a nexus 5-öt
az a g2 átalakított verziója, kb majdnem ugyanaz
nem hiszem, hogy lesz a német vodafonnál n5 + nem tudom meddig lehet ilyen olcsón telefont venni az előfizetés miatt
Quote (fahrii @ Nov 15 2013 10:26pm)
Ahogy látom nem kiöregedett telefont készül venni, akkor már a 3.
Nálam volt 1 napig note 2, nem dobtam tőle hátast.
HTC One esetleg? Habár azthiszem ott nem igazán játszik a főzött rom, így gondolom kizárva.
ahogy néztem teszteket, a One-t elég csúnyán elpicsázza az s4 is meg a g2 is, amúgy gondolkoztam én is rajta, de lebeszéltek róla a reviewok
egyedül a memóriabővítés hiánya a problémám a G2-vel, viszont emiatt nem vagyok benne biztos, hogy érdemes lenne megvenni, mert a vodánál csak a 16 gigás verziót lehet kapni (32-es a max), amiből kb. 10 giga áll tisztán rendelkezésre, a többit lefoglalja magának a telefon
10 giga meg lófasz, annyi van az s2-mben is, de semmire nem elég kb. :/
alszom rá még vagy 2-t, de igazából a G2 jobban tetszene, mint az S4, de ez a 10 giga nagyon megöli a dolgokat