d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1451452453454455660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 15 2013 02:26pm
Quote (Vismajor @ 15 Nov 2013 22:23)
mondom note2, nem hallasz


Ahogy látom nem kiöregedett telefont készül venni, akkor már a 3.
Nálam volt 1 napig note 2, nem dobtam tőle hátast.

Quote (Saenchai @ 15 Nov 2013 16:50)
hát ami mellette szól, hogy nagyon szép a kijelzője, az akksija nagyon durva, nagyon fasza videókat csinál

ellene: nem lehet leszedni a hátlapot + nem lehet memóriakártyával bővíteni  (iphone style), a Samsung márkát megbízhatóbbnak tartom, mint az LG-t, de ez csak ilyen személyes vélemény


a samsungnak egyébként jobb az oprendszere is, mint az LG-nek, de úgy is az lenne a dolgom mindkét telefonnál, hogy rootolnám, aztán mehetne rá valami custom rom


HTC One esetleg? Habár azthiszem ott nem igazán játszik a főzött rom, így gondolom kizárva.

This post was edited by fahrii on Nov 15 2013 02:29pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 15 2013 02:59pm
Quote (Vismajor @ Nov 15 2013 09:32pm)
samu galaxy note II


akkor már inkább a III-at venném meg, de az s4 meg a g2 is kurva batár már nekem, a noteokhoz meg hátizsák kell kb.
nem tetszenek ezek a phabletek

Quote (Anarkin @ Nov 15 2013 10:18pm)
meg amúgy is miért nem várod meg a nexus 5-öt

az a g2 átalakított verziója, kb majdnem ugyanaz


nem hiszem, hogy lesz a német vodafonnál n5 + nem tudom meddig lehet ilyen olcsón telefont venni az előfizetés miatt


Quote (fahrii @ Nov 15 2013 10:26pm)
Ahogy látom nem kiöregedett telefont készül venni, akkor már a 3.
Nálam volt 1 napig note 2, nem dobtam tőle hátast.



HTC One esetleg? Habár azthiszem ott nem igazán játszik a főzött rom, így gondolom kizárva.



ahogy néztem teszteket, a One-t elég csúnyán elpicsázza az s4 is meg a g2 is, amúgy gondolkoztam én is rajta, de lebeszéltek róla a reviewok





egyedül a memóriabővítés hiánya a problémám a G2-vel, viszont emiatt nem vagyok benne biztos, hogy érdemes lenne megvenni, mert a vodánál csak a 16 gigás verziót lehet kapni (32-es a max), amiből kb. 10 giga áll tisztán rendelkezésre, a többit lefoglalja magának a telefon
10 giga meg lófasz, annyi van az s2-mben is, de semmire nem elég kb. :/

alszom rá még vagy 2-t, de igazából a G2 jobban tetszene, mint az S4, de ez a 10 giga nagyon megöli a dolgokat
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 15 2013 03:00pm
Quote (Saenchai @ Nov 15 2013 09:59pm)
akkor már inkább a III-at venném meg, de az s4 meg a g2 is kurva batár már nekem, a noteokhoz meg hátizsák kell kb.
nem tetszenek ezek a phabletek



nem hiszem, hogy lesz a német vodafonnál n5 + nem tudom meddig lehet ilyen olcsón telefont venni az előfizetés miatt





ahogy néztem teszteket, a One-t elég csúnyán elpicsázza az s4 is meg a g2 is, amúgy gondolkoztam én is rajta, de lebeszéltek róla a reviewok





egyedül a memóriabővítés hiánya a problémám a G2-vel, viszont emiatt nem vagyok benne biztos, hogy érdemes lenne megvenni, mert a vodánál csak a 16 gigás verziót lehet kapni (32-es a max), amiből kb. 10 giga áll tisztán rendelkezésre, a többit lefoglalja magának a telefon
10 giga meg lófasz, annyi van az s2-mben is, de semmire nem elég kb. :/

alszom rá még vagy 2-t, de igazából a G2 jobban tetszene, mint az S4, de ez a 10 giga nagyon megöli a dolgokat


g2 mivel kisebb mint a not2?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 15 2013 03:05pm
Quote (Vismajor @ 15 Nov 2013 23:00)
g2 mivel kisebb mint a not2?


5.45 x 2.79 x 0.35 inches (138.5 x 70.9 x 8.9 mm) vs 5.94 x 3.17 x 0.37 inches (151 x 80.5 x 9.4 mm)

elég jelentős, egyébként a G2 is elég batár, de még belefér

Quote (Saenchai @ 15 Nov 2013 22:59)
akkor már inkább a III-at venném meg, de az s4 meg a g2 is kurva batár már nekem, a noteokhoz meg hátizsák kell kb.
nem tetszenek ezek a phabletek



nem hiszem, hogy lesz a német vodafonnál n5 + nem tudom meddig lehet ilyen olcsón telefont venni az előfizetés miatt





ahogy néztem teszteket, a One-t elég csúnyán elpicsázza az s4 is meg a g2 is, amúgy gondolkoztam én is rajta, de lebeszéltek róla a reviewok





egyedül a memóriabővítés hiánya a problémám a G2-vel, viszont emiatt nem vagyok benne biztos, hogy érdemes lenne megvenni, mert a vodánál csak a 16 gigás verziót lehet kapni (32-es a max), amiből kb. 10 giga áll tisztán rendelkezésre, a többit lefoglalja magának a telefon
10 giga meg lófasz, annyi van az s2-mben is, de semmire nem elég kb. :/

alszom rá még vagy 2-t, de igazából a G2 jobban tetszene, mint az S4, de ez a 10 giga nagyon megöli a dolgokat


Igen, megértem, tényleg elég nagy érvágás. A One valóban elmarad teljesítményben ("csak" snapdragon 600) tesztek alapján, viszont mindenre elég így is, ami mellette szól az a minőségérzet amit képvisel.

This post was edited by fahrii on Nov 15 2013 03:09pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 15 2013 03:13pm
Quote (fahrii @ Nov 15 2013 11:05pm)
5.45 x 2.79 x 0.35 inches (138.5 x 70.9 x 8.9 mm)  vs 5.94 x 3.17 x 0.37 inches (151 x 80.5 x 9.4 mm)

elég jelentős, egyébként a G2 is elég batár, de még belefér



Igen, megértem, tényleg elég nagy érvágás. A One valóban elmarad teljesítményben ("csak" snapdragon 600) tesztek alapján, viszont mindenre elég így is, ami mellette szól az a minőségérzet amit képvisel.


igen, ami a legjobban elveszi a kedvem az s4-től, az a szarfos műanyag borítás, ami van rajta
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 15 2013 03:19pm
Quote (Saenchai @ Nov 15 2013 10:13pm)
igen, ami a legjobban elveszi a kedvem az s4-től, az a szarfos műanyag borítás, ami van rajta


lelejtettem több mint 2 méter magasból(öltözőfülke tetejéről) a strandi betonra
kicsit behorpadt a sarka, alig látszik, meg se karcolódott, a festéknek semmi baja
polikarbonát szarfos műanyag borítás, én így szeretlek
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 15 2013 03:25pm
Quote (Vismajor @ 15 Nov 2013 23:19)
lelejtettem több mint 2 méter magasból(öltözőfülke tetejéről) a strandi betonra
kicsit behorpadt  a sarka, alig látszik, meg se karcolódott, a festéknek semmi baja
polikarbonát szarfos műanyag borítás, én így szeretlek


Az a baja, hogy ilyen csillogós csúszós szar és rohadt könnyű elejteni.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 15 2013 03:33pm
Quote (Vismajor @ Nov 15 2013 11:19pm)
lelejtettem több mint 2 méter magasból(öltözőfülke tetejéről) a strandi betonra
kicsit behorpadt  a sarka, alig látszik, meg se karcolódott, a festéknek semmi baja
polikarbonát szarfos műanyag borítás, én így szeretlek


nem a strapabíróságával van a bajom, az s2 is full műanyag, azt én is ejtettem már le majdnem 2 méter magasról, és semmi baja nem lett, inkább érzetre/kinézetre fostos
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 15 2013 03:34pm
Quote (fahrii @ Nov 15 2013 10:25pm)
Az a baja, hogy ilyen csillogós csúszós szar és rohadt könnyű elejteni.


igazából am nekem van wifin az még fosabb mert az ilyen fényezett(lehet s4en is az dno)
mégsem ejtettem le kb soha így puszta kézből. Sőt...szerintem soha :D Csak ilyen szerencsétlen szituk voltak, hogy az asztalon volt ébresztéskor, komásan leakartam venni de felvolt dugva és kirántotta a kezemből a telefont->padló
Ez a betonos cucc meg úgy történt, hogy bementem abba a csigaalakú öltözőbe, és felkúrtam a nadrágom a tetejére. A zsebében volt a teló onnan meg kicsúszott...

Persze lehet h HOX vagy a szifon is így kibírta volna, nekem elég, hogy ez nem tört ripityára, ennyi

Quote (Saenchai @ Nov 15 2013 10:33pm)
nem a strapabíróságával van a bajom, az s2 is full műanyag, azt én is ejtettem már le majdnem 2 méter magasról, és semmi baja nem lett, inkább érzetre/kinézetre fostos


kinézetre nekem tetszik, de érzetre tényleg jobb vmi lájtos műanyag, vagy vonnák be gumival v faszomtudja

This post was edited by Vismajor on Nov 15 2013 03:35pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 15 2013 03:51pm
Quote (Vismajor @ 15 Nov 2013 23:34)
igazából am nekem van wifin az még fosabb mert az ilyen fényezett(lehet s4en is az dno)
mégsem ejtettem le kb soha így puszta kézből. Sőt...szerintem soha :D Csak ilyen szerencsétlen szituk voltak, hogy az asztalon volt ébresztéskor, komásan leakartam venni de felvolt dugva és kirántotta a kezemből a telefont->padló
Ez a betonos cucc meg úgy történt, hogy bementem abba a csigaalakú öltözőbe, és felkúrtam a nadrágom a tetejére. A zsebében volt a teló onnan meg kicsúszott...

Persze lehet h  HOX vagy a szifon is így kibírta volna, nekem elég, hogy ez nem tört ripityára, ennyi



kinézetre nekem tetszik, de érzetre tényleg jobb vmi lájtos műanyag, vagy vonnák be gumival v faszomtudja


Csakhogy az nem telefon... Itt azert előfordul hogy az ember fel kézzel zsonglorkodik, siman kicsuszhat. Nekem az előző htcmen nagyon tetszett az a gumírozott műanyag, nagyon praktikus (tapad, nincs ujlenyomat, nagyon kellemes tapintás)

This post was edited by fahrii on Nov 15 2013 03:54pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1451452453454455660Next
Add Reply New Topic New Poll